Widok

Zagaje

Ujeścisko Temat dostępny też na forum:
Inwestycja Zagaje powstała na Ujeścisku. Oznacza to bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych, przede wszystkim al. Armii Krajowej, która zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska, jak i wyjazd na obwodnicę. Osoby poruszające się komunikacją miejską blisko mają na przystanek autobusowy oraz tramwajowy. W marcu 2023 roku nieopodal inwestycji uruchomiono także nową linię tramwajową przebiegającą ulicą Warszawską. Ujeścisko, a zwłaszcza najbliższa okolica inwestycji, ma ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja budynku na b.malej działce. Wokół domy jednorodzinne. Brak utwardzonej drogi dojazdowej mimo lokalizacji działki przy wiecznie zakorkowanej ul. Warszawskiej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy wyjazd będzie bezpośrednio na Warszawską czy najpierw na Białostocką (ona jest nieutwardzona) a potem z Białostockiej na Warszawską. Tak, czy siak wyjechać będzie ciężko, no chyba, że zrobią tam światła- to jest za łukiem, trochę niebezpiecznie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://pomorskiedomy.pl/zagaje

Jak zjedziesz na dół i naciśniesz 'kondygnacje' to zobaczysz, że część Białostockiej, która jest połączona z Warszawską zostanie wylana. Pytałem również w biurze sprzedażowym, tak w zasadzie dowiedziałem się o tym zanim zauważyłem, że ta informacja jest zawarta również w planach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daniel

Z tego co widzę na wizualizacjach, a także podglądzie sferycznym to działka jest całkiem spora. Obecność domów jednorodzinnych wokół to przecież plus. Niska zabudowa, nikt nie będzie zaglądać w okna mieszkańcom budynku. Deweloper planuje wylać drogą dojazdową (część Białostockiej), wystarczy zajrzeć do oferty. Jedyne z czym się zgadzam to z zakorkowaną Warszawską, ale duży wpływ na to ma Nowa Warszawska (inwestycja, która zostanie zakończona pod koniec 2022 roku).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Precz z tym g*wnem. Jeszcze większy korek będzie i zabierają zieleń.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry