Widok

Zaginął pies cocker spaniel - nagroda.

Dnia 9 sierpnia ok. godziny 19 na Oksywiu przy ulicy Dickmana zaginął pies rasy cocker spaniel maści białej w brązowe łaty. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda pieniężna. Jeżeli coś wiesz na temat psa zadzwoń 513-536-700
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzuć swoje ogłoszenie jeszcze w 3 miejsca, koniecznie ze zdjęciem psa.
Najczęściej przeglądane strony, to: olx.pl, dział "Zwierzęta", "Zaginione i znalezione" oraz na trojmiasto.pl wejdź w ogłoszenia i w dziale "Społeczność" również jest kategoria "Zgubione / znalezione", a w "Różne" - "Zwierzęta".
I jeszcze przydałoby się wrzucić to ogłoszenie do działu "Inne" - "Zwierzaki", ale to pewnie zrobi za chwilę Admin ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałabym: pewnie zadzwoniłeś już do schroniska, ale warto się co jakiś czas przypominać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
schronisko samo by zadzwoniło i przysłało mandat ;) bez sensu dzwonić...

przy okazji, jak to jest w przypadku zwierząt?
bo znalazcy przysługuje znaleźne w wysokości 10% wartości znalezionego towaru - a w przypadku 'towaru oddychającego'? :>

no i zgodnie z polskim (a w sumie gdańskim) prawem psy MUSISZ wyprowadzać na smyczy i w kagańcu - niezależnie od rozmiaru
jak więc się stało, że piesek 'zaginął'?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aradash, daj spokój... Zgodnie z polskim prawem powinniśmy też sprzątać po psie, nie rozmawiać przez telefon podczas prowadzenia samochodu, przestrzegać ciszy nocnej miedzy 22:00 a 6:00 etc...

A schronisko nie daje mandatu, tylko pobiera opłatę za każdą dobę pobytu oraz ewentualne zachipowanie, jeśli pies chipa nie posiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mandat, opłata... jeden wał...

tak,
zgodnie z polskim prawem masz OBOWIĄZEK sprzątać po psie, żeby innym to nie przeszkadzało, jak masz dom, niech Ci sr* po podwórku i dywanach gdzie chce...
oraz ZAKAZ rozmowy przez telefon za kółkiem, żeby innych nie pozabijać...

jeśli ktoś tego nie rozumie, i się do tego nie stosuje - bo można nie rozumieć, ale przestrzegać - to nie dorósł do życia w cywilizowanym społeczeństwie... i powinien mieć sądowy zakaz posiadania prawa jazdy, i zwierząt...

tak samo wyprowadzanie zwierząt z odpowiednimi środkami bezpieczeństwa - nie ma tłumaczenia, że 'to taki spokojny piesek' - jak ktoś tak tłumaczy, to nie powinien w ogóle mieć psiaka... tylko upośledzona umysłowo osoba tłumaczy w ten sposób... to jest zwierze... nie wiesz co je rozjuszy czy przestraszy... powodzenia w sądzie :)

a cisza nocna jest wyłącznie przepisem spółdzielni mieszkaniowych... jak masz dom za miastem, to możesz przeszkadzać WSZYSTKIM w promieniu takim na ile zapodają Twoje głośniki ;)
a milicja i SM może co najwyżej przez płot palcem pogrozić :)
mogą Ci wstawić mandat za 'nieobyczajne zachowanie' - o ile jesteś na tyle głupi żeby ich wpuścić na swój teren :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uff, całe szczęście, że podałam tylko 3 przykłady, a nie więcej ;)
Czepialski jesteś, wiesz? Bardziej niż ja ;). Tematem wątku jest prośba o pomoc w odnalezieniu psa, a nie kwestia tego, dlaczego właściciel nie miał go na smyczy... A może miał, tylko mu się zerwał? A może coś go wystraszyło? A może wyprowadziło go dziecko i nie utrzymało? A może pogonił za suczką, co miała cieczkę??? ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to fakt, ale zapytać chyba mi wolno ;)

mój przyjaciel z dawnych lat raz przedrzeźniał psa na smyczy przyczepionego przed sklepem ;) pies oczywiście się urwał - na szczęście kolega przeżył :> bez uszczerbku... ale różnie to bywa ;)

nie zakładam, że autor wątku jest nieodpowiedzialny, ja tylko zadaje pytania ;)
zapytam więc kolokwialnie: jak to się stało, że piesek Ci nawiał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

do góry