Widok

Zaginął sznaucer miniatura

Bojano Koleczkowo Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj około południa w okolicy ul. P. Hebla w Bojanie zaginął sznaucer miniatura kolor "pieprz-sól". Pies ma na szyi czerwoną obrożę. Jeżeli ktoś widział bardzo proszę o informację na nr tel. 603-402-155 lub na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to sporo warte są te pieski. Rozejrzyj się po ogłoszeniach czy ktoś stąd nie sprzedaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo co gorsza leży na poboczu po spotkaniu z samochodem jak niedawno pewien York ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pies ma 12lat i jest bardzo przywiazany do rodziny. Jesli ktos widzial pieska prosze o pilny kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam dzisiaj dwie panie ..szły ul.Majora Bojana...doszły aż do poczty w Koleczkowie...i miały pieska ..sznaucera miniaturkę..właśnie z czerwoną obrożą.....szedł przy nich grzecznie...więc może to nie ten sam..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za życzliwość i wrażliwość. Dzisiaj otrzymałam dwa telefony, dzięki którym udało mi się odzyskać pieska.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim dużo dobrego w Nowym Roku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

do góry