Widok

Zaginiona przesyłka

Witam, chciałam zapytać mieszkanców o odczucia dotyczące dostarczania przesyłek, listów, ponieważ często coś zamawiam,a do tego pracuje w domu, a ciągle zastaje w skrzynce awiza, do tego zawierające tylko moje imie, nazwisko i adres- wszystko pisane na szybkiego, skrótami, bez daty, bez podpisu.... Teraz doszła sytuacja zaginionej przesylki- w piątek znowu awizo, ze przesyłka nie zmiesciła się w skrzynce-ok,tylko, że ja byłam w domu. Na poczcie przesylki nie było i nie ma do dzisiaj. Była to przesyłka nierejestrowana, ale ja wiem co w niej miało być i z przykrością stwierdzam, że prawdopodobnie została ukradziona ze wzgledu na zawartość( kosmetyki,perfumy). Pani dostarczająca przesyłki nic nie wie, paczki nie ma, ale awizo zostawiła. Czekam jeszcze na info z poczty, ale wątpie w to, że ją odzyskam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Często dostaję awizo, a jestem w domu!!!
Nie cierpię poczty!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za baby tam pracują ! Do dzis nie uzyskalam odpowiedzi CO Z MOJĄ PRZESYLKA, baby klamią, 3 razy braly mój numer i ani razu nie oddzwoniły, tak sie traktuje klienta? Skarga złożona na wszystkie pracownice plus na prawdopodobną zlodziejke co roznosi przesyłki, a jeszcze niech do mnie zajdzie kiedys to popamieta- choć pewnie i tak zostawi awizo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety bez oficjalnych skarg, uwag na listonoszy itp nic nie wskórasz.
Na początku walczyłam o wrzucanie listów poleconych do skrzynki. Dwu-krotnie zostawiałam podpisaną deklarację na poczcie.. i jakoś się gubiła, aż w końcu się udało.
Od pond roku z "pyskiem" ląduję na poczcie średnio jak na 2 miesiące. Od 6 mcy jestem w domu 24/h - ciąża leżąca - więc nawet po pieczywo nie wychodzę, i niejednokrotnie mąż wraca do domu po 18 i wręcza mi awizo. Tłumaczenia są beznadziejne, że nowy listonosz, że nr nie znał itp. Więc od razu proszę kierownika zmiany i wręczam skargę za potwierdzeniem że ją ode mnie odebrali prosząc o odpowiedź pisemną - oczywiście odpisują przeprosiny.
Z informacji jakie mam paczki pow. iluś tam kg bezpośrednio dostarczane są przez UP Pruszcz Gdański, a dopiero nieodebrane lądują w Straszynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż- nie dosc, ze listonoszki to złodziejki, to panie pracujące na poczcie zniszczyły jedyny dowód jakim było awizo. To nie koniec drogie panie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym ze giną przesyłki niezarejestrowany w straszynie spotkałam sie juz 3 raz. Dużo kupuje przez internet czasami dostaje nawet 0po 4 przesyłki.
Od 1,5 roku siedzę w domu i na listonosze nie mogę narzekać młoda dziewczyna i czasami codziennie wbiega na moje piętro zadyszana i zawsze dostarcza przesyłki czasem sie śmiejemy ze znowu wpadlam w szał zakupow ale niestety dziewczyna była na zwolnieniu w wakacje i nie dotarły do mnie 3 przesyłki niezarejestrowany, od tej pory zawsze zamawiam przesyłki rejestrowane bo nie wiem kto pracuje na tej poczcie ale jestem pewna ze to nie moja pani listonosz. Pozdrowienia dla listonosz z młodego straszyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, tak to bywa, lepiej czasem trochę zapłacić więcej, ale mieć większą pewność że przesyłka kurierska dojdzie do nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak myślicie, czy obecny wzrost cen paliw wpłynie na koszty nadawania przesyłki? Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - https://www.syneko.pl/czy-wzrost-cen-paliw-wplynie-na-koszty-nadawania-przesylek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Zajęcia dodatkowe dla 3,5latka-Straszyn (4 odpowiedzi)

witam wszystkich.od niedawna mieszkam w Straszynie i szukam jakis niedrogich zajec lub jakiegos...

do góry