Widok

Zaginiony: Andrzej Grochowski

Andrzej Grochowski.
Policjanci z komisariatu w Gdyni Śródmieściu poszukują 36-letniego Andrzeja Grochowskiego. Zaginiony od 01 stycznia 2008 r. do 31 marca 2008 roku pracował na budowie w Gdyni. Po zakończeniu prac zerwał wszelkie kontakty z rodziną i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 170 cm, waga około 65 kg, oczy koloru zielonego, włosy ciemne ...
Przejdź do osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osoba ta przebywa najprawdopodobniej na terenie Gdyni, przemieszcza się autobusami z przystanków Gdynia-Hala, Energetyków, Estakada Kwiatkowskiego. Ubrany jest w długi brązowy płaszcz, ciemne poszarpane spodnie, nosi także czarny beret. Zawsze ma na sobie to samo ubranie bez względu na porę roku. Możliwe, że znajduje się na terenie byłych ogródków działkowych przy Estakadzie Kwiatkowskiego. Ostatnio widziany około tygodnia temu.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2

pewnosc?

jestes pewny/a, ze to ta osoba? jesli tak, zglos to policji. odpowiedz, prosze
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę, że policja to czyta, a przynajmniej pracownicy trojmiasto.pl, którzy w takiej sytuacji powinni policję powiadomić.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

raczej nie on

też widuję tego człowieka, niezależnie od pory roku ubrany tak samo ale to raczej nie on
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaginiony

ja dzis widzialam tego meszczyzne kolo batorego mial taka czarna teczke naprade byl barzo brudny ale kiedys tez go widzialam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaginiony

gdzie dokładnie był widziany koło Batorego?? czy to w Toruniu było czy w Gdyni??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesto jezdzi autobusem lini R w kierunku Rumi w godzina wczesno porannych

Kiedys widywalem go codziennie jadac do pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja go często widuje w kościele na ul świetojanskiej w gdyni w tym małym w kolegiacie ..... jak tam bede i go zobacze napewno powiadomie policje ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie czy sprawa aktualna jeszcze

Ludzie czy sprawa aktualna jeszcze ten pan przebywa często n terenie rumi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam .podobnego Pana czasem widze jadac autobusem najczesciej w gdyni orlow ie w sobote rowniez go widzialam byl na przystanku przed orlowem .Ma kule w r

reku dodam iz widac ze jest bezdomny.Bardzo podobny ze zdjecia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

przebywa na terenie Gdyni

brązowy płaszcz, czasami widać tego człowieka na świętojańskiej w gdyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekujemy

dziekujemy bardzo wszystkim ktorzy komentowali, pomagali.
Wszyscy wiemy gdzie jest, niestety wybral swoja droge I zmusic do powrotu nie mozemy.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuje w firmie ERBUD z Gościcina kolo Wejherowa właścicielem jest Jerzy Garski
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy mogę sie jakos z panem Benek skontaktowac.Jestem siostrą Andrzeja,Miroslawa Skarbowska .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobny - mieszka na Biskupiej w Gdańsku....

...włosy krótkie ma i pracuje na budowie...
ale pewnie to nie on.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry