Widok

Zaginiony: Mirosław Domaszk

Mirosław Domaszk.
Rysopis zaginionego: wzrost ok. 160 cm, tęga budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy koloru niebieskiego z zezem (nosi okulary), twarz owalna, uszy średnie lekko odstające, nos średni prosty, uzębienie pełne
Ubiór zaginionego: szara kurtka, buty sportowe koloru brązowego, posiadał plecak koloru czarnego.
W dniu zaginięcia miał przy sobie dowód osobisty, legitymację szkolną oraz ...
Przejdź do osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień Dobry Trójmiasto.pl

Prawdopodobnie widziałem tego chłopca nie pierwszy raz w Gdyni Centrum i na Grabówku. Nie jestem pewny, że to on, ale być może on. Może tylko jest bardzo podobny do tego chłopca, ale jakiego widziałem to właśnie miał coś takiego z oczami. Starsza pani chodzi z tym chłopcem. (Nie jestem pewny, że to ten chłopak!) Mi się wydaje, że miał gdzieś 140-150 cm wzrostu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mirek nie żyje i już dawno został pochowany ;( sprawa została zamknięta w zeszłym roku!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

usuncie ten artykul

to prawda ze nie zyje. to byl kuzyn mojego meza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumie

nie zyje i zostala sprawa zamknieta w ubieglym roku a chlopak zaginal w kwietniu tego roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pretensje trzeba zgłosić do redakcji trójmiasto.pl za wprowadzanie w błąd internautów!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;(

MIREK nie żyje , od 3 lat .darujcie sobie pisanie na ten temat że pogrzeb był w zeszłym roku - tu zaszła pomyłka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mirek nie żyje więc nie piszcie bzdur!!!!!!!!!!!!Brak słów!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:(

MIREK NIE ZYJE OD 3 LAT DARUJCIE SOBIE TYCH ŻARTÓW !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry