Widok

Zaginiony: Rozalia Waszyńska

Rozalia Waszyńska.
c. Aleksandra i Antoniny zd.
Chrząszcz, ur. 02.08.1954 r.,
zam. Gdańsk ul. Tamka 29/42

Poszukiwania zaginionej prowadzi VII Komisariat Policji w Gdańsku.
Wymieniona w kwietniu 1997 r. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła.
Ostatni raz widziana była w sierpniu 2000 r. w okolicy targowiska miejskiego w Gdańsku Wrzeszczu.
Rysopis:
wiek z wyglądu ok. 55 lat, wzrost 154 cm, budowa ciała ...
Przejdź do osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widziałam

tą kobietę, poznaje po twarzy i te spojrzenie. Jakieś 2 tygodnie temu we Wrzeszczu ją widziałam w okolicach Galerii Bałtyckiej. Później w okolicach dworca PKP Wrzeszcz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odp

Jestem synem Rozalii Warzyńskiej to jest dla mnie cenna informacja od Pana-Pani.Byłbym wdzięczny aby się skontaktować draga maila.... mail arkadiusz.artur.waszynski@googlemail.com. Z góry dziękuję za zainteresowanie Wyszyński
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wydaje mi się, że jest to bezdomna kobieta, bardzo niska i szczupła, która często bywa (od dobrych kilku lat) w okolicach dworca Gdańsk-Wrzeszcz. Jest bardzo podobna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rzeczywiście jest podobna do osoby, która jest często widziana przy ul. Dmowskiego oraz Lendziona. Nawet wczoraj lub przedwczoraj widziałem Panią, którą mam na myśli. Wygląda na osobę bardzo zaniedbaną i bezdomną. Chodzi skulona w czapeczce i czasem prosi kogoś o pieniądze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

moja mama

Jezeli ktoś ją zobaczy niech przygarnie i odrazu da znac mi(synowi Rozalii) albo Policji. Z góry dziękuję. WASZYNSKI
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

do syna

przez 3 lata nie możesz jej spotkać????
podobną kobietę można spotkać niemal codziennie w okolicach PKP Wrzeszcz.
byś się przejechał któregoś dnia i popytał bezdomnych (których tam nie brakuje) to byś się dowiedział czy to Twoja mama.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

są postępy, znalazła się ? Niech Pan odpiszę, jeśli ktoś z wrzeszcza faktycznie ją odnalazł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są.... osoba został zidentyfikowana z nn zwłokami więc nie wiem dlaczego TO tu nadal "wisi".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry