Zajawa Tattoo Studio

Studia tatuaży

Gdańsk, Partyzantów 8/102

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikoś - ocena Rękaw robiony u jezowej robi robotę. Polecam salon.
~Nikoś
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Miro - ocena Tatuaż na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa. Bardzo polecam
~Miro
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Tina666 - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa, atmosfera petarda, przygotowane kilka projektów plus na...
~Tina666
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Zebra - opinia wątek zamknięty Naprawdę super studio. Fajny klimacik. Super fachowcy. Polecam
~Zebra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Kaja - opinia wątek zamknięty Pełna profeska. Robiłam piercing miesiąc temu, wróciłam na dziarkę kilka dni...
~Kaja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Nie zawsze wygląd i wielkośc miejsca idzie w parze z jakościa usług wątek zamknięty Studio jak wiele innych . choć niektórzy zachłystneli się jego wielkością....
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

ANDRZEJ wątek zamknięty W wieku 50+pierwszy tatu i co rewelacja.Jestem zajefajnie naładowany PAWEŁ...
~andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Zero profesjonalizmu wątek zamknięty Człowiek w dzisiejszych czas nie musi mieć tez talent zajawkę czy miłość do...
~Selawi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Pierwsza wizyta, pierwszy tatuaż wątek zamknięty Kontakt - wspaniały. Załatwiłem wszystko mailowo, później tylko krótkie...
~Paweł G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Nigdy więcej nigdy indziej! wątek zamknięty Wybrałam się do Zajawy po wcześniejszym ustaleniu terminu via e-mail....
~Krystyna Vartamian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry