Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maczek - opinia wątek zamknięty Obiekt ładny ale w tym przypadku nie to się liczy. Wizerunek zajazdu psuje...
~Maczek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Bardzo dlugie oczekiwanie na danie glowne po przystawce. Kelnerzy ruszali sie...
~Gosc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Jedzenie beznadziejne. wątek zamknięty Polędwica z grilla masakra, jeżeli w ogóle to była polędwica. Ziemniaki...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

udany obiad z okazju chrzcin wątek zamknięty W restauracji zorganizowałam obiad z okazji chrzcin dziecka dla 14 osób....
~Renata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2011

jeżeli na obiad - to ODRADZAM !!! wątek zamknięty Wybraliśmy się z rodziną na obiad urodzinowy mojej mamy. Niestety kulinarna...
~OSOWIANKA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

Nie polecam wątek zamknięty Zacznę od pozytywów - jedzenie smaczne - zwłaszcza zupa i tort z cukierni...
~R
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2011

Fatalna obsługa wątek zamknięty Impreza okolicznościowa oraz nocleg naszych gości okazały się totalną porażką...
~B. Radtke
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

sweet love ;-* wątek zamknięty Doskonałe miejsce na szybki "skok w bok". Obsługa jest w temacie, pełna...
~vera
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2012

TOTALNE DNO wątek zamknięty JA ROBILAM TAM CHRZCINY MOJEGO DZIECKA. ZAMÓWILISMY JEDZENIE NA GODZ 14,00,...
~beata
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2010

Świetna lokalizacja/Ładny wystrój/Obsługa bardzo przyzwoita w dodatku jest tam fajna kelnereczka: wątek zamknięty Obiekt wart odwiedzenia w niedzielne popołudnie, zwłaszcza w okresie letnim...
~Cleeck
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Podziękowanie za zorganizowanie imprezy jubileuszowej. wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Pani Stanisławie za zorganizowanie i zaproszenie nas...
~Józef Tomf (z Małżonką)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

ZADOWOLONY wątek zamknięty Po prostu lubię to miejsce, a w szczególności ogród, gdzie zostawiam...
~Wojtek WBA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lutego 2011

szkoda :( wątek zamknięty Obiekt pieknie położony, ciekawie zaaranżowany, ale... podejście do klienta i...
~goo
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2009

z wielkim rozczarowaniem odradzam wątek zamknięty Rozczarowaliśmy się, o ile budynek, parking, wnętrze, ogródek i zieleń...
~marecki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

mm - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i uprzejmości obsługi. Szczególne...
~mm
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Podziękowania wątek zamknięty Niedawno organizowałam przyjęcie urodzinowe dla Cioci. Przyznam się szczerze...
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Rewelacja ! wątek zamknięty Ten hotel jest częstym miejscem moich spotkam z przyjaciółmi i mam o min...
~Apolonia B
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

Lokal super - personel jedzenie, kiepskie wątek zamknięty Powiem krótko - Lokal naprawde fajny, wystrój, lokalizacja - super. Minusy -...
~Tomek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2008

Czasem lepszy "Zajazd" niż **** Hotel wątek zamknięty Miałem wątpliwości co do noclegu w "Zajeździe", jednak okazały się one...
~prezes MŚP
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

39

wątków

do góry