Mój syn uczęszcza na zajęcia dodatkowe regularnie, zarówno grupowe, jak i indywidualne, ostatnio brał udział w feriach. Zarówno syn, jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia są ciekawe, panie prowadzące kompetentne i zaangażowane. Jest super - polecam!!