Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nowa Letnica Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum...
trojmiasto.pl
191

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 września 2016

Piotr - opinia Zajezdnia Wrzeszcz, pani adm, super zarządca. Gdy nie może odebrać telefonu,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Zajezdnia Wrzeszcz Tuż przy planowanym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się przystanek...
trojmiasto.pl
118

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2016

ceny mieszkań w Gdańsku Cześć wszystkim, zastanawiałam się nad zakupem mieszkania w Gdańsku, ale...
~Ania
135

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2019

Serce Zajezdni Wrzeszcz Pojedynczy budynek mieszkalny realizowany przez tego dewelopera powstanie w...
trojmiasto.pl
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2018

A ja odebrałem mieszkanie w budynku E (okna od Chrobrego) i jestem zachwycony Widok na zieleń i Zaspę, nie widzę przeciwległych bloków (taki widok jest od...
~krzychu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Siłownia Na Terenia zajezdni wrzeszcz ma być siłownia ogólnodostępna. Czy wiadomo coś...
~M
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Jedno z ostatnich osiedli tak dobrze położonych blisko morza Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Super nowoczesne mieszkania, blisko...
~az
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

pozwolenie na budowe witam, czy ktoś już ma jakieś wieści czy Robyg uzyskał pozwolenie na budowę...
~Kamila
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Dzień otwarty nowego osiedla Zajezdnia Wrzeszcz 18 czerwca Robyg zaprasza na dzień otwarty nowej na trójmiejskim rynku...
trojmiasto.pl
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry