Widok

Zajezdnia Wrzeszcz

Zajezdnia Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Tuż przy planowanym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. Z uwagi na bliskość żłobka, przedszkola, szkoły oraz wielu punktów handlowych i usługowych jest to również dobre miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Budynki Zajezdni Wrzeszcz będą miały od pięciu do dziewięciu kondygnacji nadziemnych. W pierwszym etapie powstać mają dwa budynki o ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

samochody

A co z prkingami albo halami garażowymi nic nie wspominacie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

no spoko

przecież dziś to standard....trzeba za nie oczywiście zapłacić. żaden szanujący sie deweloper nie zapomni o miejscach na auta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko ok, nam bez problemu udało się kupić i jesteśmy zadowoleni; ogólnie, sporo tu negatywnych komentarzy nt ZW i kompletnie nie rozumiem zarzutów - my tu mieszkamy, mamy fajnych sąsiadów, lokalizacja jest dla nas ok - troszkę mniej pieniactwa sugerujemy. Osoby, które zastanawiajas ię nad Zajezdnią - go for it, to naprawdę fajna inwestycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miejsce do mieszkania fatalne. Miejsc postojowych dla gości na osiedlu nie ma nawet jednego. Chodniki są wysokie przez co nie można na nie najechać wózkiem. Dodatkowo bardzo wąskie przez co ludzie chodzą po ulicy. Robyg twierdzi, że to osiedle premium natomiast jakoś wykonania jest niska. Ściany i sufity w mieszkaniach jak i na klatkach robione w pośpiechu przez co są krzywe. Wszystko trzeba gładzić. Windy to najtańszy model Schindlera wykończone płytami meblowymi. Panele w windach są źle zamówione przez co by dojechać na 3 piętro muszę wcisnąć guzik z 4 piętrem. Co na to Robyg? Że się przyklei kartkę z informacją. Gościom muszę mówić by jechali na 4 piętro pomimo, że mieszkam na trzecim. Nie polecam tego pseudo dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Planowane osiedle

A co bedzie z planem jak ktorys z wlascicieli sasiednich dzialek wniesie sprzeciw na budowe?Dewaloper nie posiada obecnie "pozwolenia", a z tego co wiadomo przeciwnikow nie brakuje.Sprawy sadowo administracyjne moga sie ciagnac latami.Wiec obecnie kupowanie mieszkania jest obarczone dosc duzym ryzykiem.Lepiej poczekac az sytuacja sie wyjasni.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 16

spokojnie

przecież tam jest już sporo bloków i będą powstawać kolejne... nie ma zagrożenia szczególnie że buduje to duży ogólnopolski deweloper. Ja prawie się zdecydowałem, sprawdzam jeszcze tylko mzliwość finansowania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy zapach podgrzewanego mazutu z siarkopolu dochodzi także tutaj?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

ani trochę, nic a nic....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smrod i scisk okno w okno

Dochodzi smrod z oczyszczalni sciekow. Juz chyba wole mazut. odradzam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

po co szerzysz takie plotki?

w czyim interesie piszesz. w tych rejonach od dziesięcioleci mieszkają ludzie i jakoś nikt się nie skarży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piękne osiedle

bardzo nam sie podoba. I ta bliskość do plazy. Super! No i nie ma kłopotu z komunikacją. Tramwaj i autobus bardzo blisko
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

industrial power na tak

Jednak w naszym kraju można coś kreatywnego w naszym budownictwie zrobić. Brawo Robyg! Super nowoczesny pomysł na wykorzystanie miejsca z duszą. Uwielbiam takie industrialne rozwiązania. Oby więcej takich realizacji!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

w sumie

przyznaję, ze robi dobre wrażenie chociaż wydaje mi się, że cenowo bardziej dla nowobogackich. Z drugiej strony robyg słynie z przystępnych cen swoich mieszkań więc może się zdziwię. Najlepsza chyba w tym osiedlu jest sama lokalizacja. i...nazwa...mam jakiś sentyment do tego miejsca.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

co do cen pełna zgoda

robyg ma je dosyć wyważone. dodatkowo współpracuje z bankami, które proponują naprawdę niezła ofertę kredytową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

To co budują to najtańsze budownictwo. Hala garażowa cieknie i cieknie i tak od odbioru bez przerwy. Wady niewielkie usuwają po wielu przypomnieniach, z dużym opóźnieniem. Żadnej z moich wad wypisanych w protokole odbioru nie usunęli w terminie. Wady istotne natomiast odrzucają, a gdy je reklamujesz to otrzymujesz pismo od ich prawnika z pseudo argumentami, które rozwiewają wątpliwości o traktowaniu Ciebie poważnie. Jak można nie mieszkać na ostatnim piętrze jednocześnie mieszkając na ostatnim piętrze? Robyg Ci to "wyjaśni". Żałosne, zachowują się jak dzieci z piaskownicy. Części wspólne wykonane niechlujnie, krzywo. Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

okej inwestycja

Robi wrażenie ta inwestycja Robyga. Taka postindustralna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nam się też bardzo podoba

poważnie myślimy o zakupie. Szkoda że trzeba poczekać na kolejne etapy. Teraz już wszystko wykupione
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

zakochałam się

kupuję i liczę że się nie rozczaruje bo zapowiada się że to jedna z lepszych inwestycji w gdańsku. Robyg dał radę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

na żywo dużo lepiej

niż na wizualizacji! Byłam, oglądałam i jestem pozytywnie zaskoczona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jasne byłaś. Przejedź się wózkiem po osiedlu. Chodniki są wąskie i bardzo wysokie. Nie da się z nich korzystać. Trzeba jeździć po ulicy bo po pierwsze brak miejsca by się na nich wyminąć, a po drugie tak wysokie, że nie da się na nie wjechać i zjechać. Robyg twierdzi że jest to osiedle przyjazne do poruszania się wózkami z dziećmi. Żałosne. Robyg kłamie tak na swojej stronie. Przyjedzie zobaczcie to badziewie za ogromne pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za ogromne pieniądze to możesz sobie kupić od Invest Komfort,a nie od Robyga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywista oczywistość

Postindustrialna.Ho ho.Ja nie jadam groszku, bo spada z widelca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękne osiedle

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Super nowoczesne mieszkania, blisko do plaży i komunikacji miejskiej. Lokalizacja super! Brawo dla developera:):)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Byłam wczoraj

i chyba się zdecydujemy. Rozmawiałam ze znajomym, który pracuje w Robygu, żeby wybadać temat bo opinie są różne i mówił, że opóźnienia to już stara sprawa. Musieli wziać inną firmę podwykonawczą i to ponoć tak ich przystopowało i to, ze było trudno znaleźć ludzi na ich miejsce (ponoć straszne braki i trudno o fachowców) ale teraz już budują na całego. Samo osiedle robi dobre wrażenie i nie chciałabym już dalej szukać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Oczywiście, że odstawili i to nie jednego. Droga wewnętrzna ma może rok, a wygląda jakby miała z 20. Windy jak z bloków z falowców. Tak brzydkie, że oczy bolą jak się na to patrzy. I hit sezonu panele w windach. Jedziesz na 6 piętro pamiętaj by wcisną przycisk na 7 piętro, bo inaczej dojedziesz nie na 6 lecz na 5 piętro. Robyg źle zamówił w całym budynku windy i zamiast szybko to naprawić uznał, że wdroży pomysł racjonalizatorski. Przyklei się kartkę z instrukcją co trzeba wcisnąć by dojechać na właściwe piętro. Komedia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać ,że coś sie ruszyło z tymi budowlańcami na rynku. Pracują jak mrówki. A co do Zajezdni Wrzeszcz to medal się należy. Sam się zastanawiam nad kupnem tam mieszkania. Wszędzie blisko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nareszcie ktoś pomyślał o wyższych niż standardowe wysokości mieszkań! człowiek zupełnie inaczej oddycha w takim mieszkaniu. Tym wygrała Zajezdnia wrzeszcz z innymi propozycjami
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Marketingowcy od Robyga, jesteście żałośni z tymi komentarzami, te same adresy ip...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba jedno z ostatninch osiedli

tak dobrze położonych bliskość morza 2 km w linii prostej :) tylko ceny tam zaczynają być niepokojące :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Raczej pod wynajem

Jest Invest Komfort. Letnica jest sporo blizej. Ciszej, spokojniej. Standard taki sam lub wyzszy. Nie smierdzi z oczyszczalni i nie ma tak ruchliwej ulicy pod oknami. Ceny lepsze. Tylko mieszkan brak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Letnica to jednak letnica

Wali z portu i z siarkopolu, sąsiedzi patole
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeszcze jeszcze jedno osiedle tak blisko

Nowa Letnica. Zresztą też od Robyga. Widać lubią nadmorskie lokalizacje:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to prawda, że tu mieszkania są wyższe niż u innych deweloperów? Dla mnie to ważne, bo wychowałem się w starej kamienicy , jednak chcę się przenieść do nowego budownictwa. A ta przestrzeń miedzy podłogą a sufitem jednak jest niesamowita i doskonale sie w takich mieszkaniach żyje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Prawda

Tak, nasze mieszkanie ma niecałe 280 cm wysokości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Klamsto

J.w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To super mozna podzielic na dwa poziomy po 140cm i sprzedac dwa razy drozej i kupic jakies ladne mieszkanie :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

chyba jest wystarczająco

ale na pewno nie jest nisko. Mam 189 cm. wzrostu i jakoś nie narzekam na brak przestrzeni na głową. Byłem w 3 mieszkaniach na tym osiedlu, i dobrze się w nich czułem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super że nareszcie ktoś pomyślał by budować wyższe mieszkania. Daje to oddech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie jest 2,93m

Ma to swoje zalety ale i wady. W łazience wysokość to największy wymiar :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba przyznać ,że coraz lepiej ta Zajezdnia Wrzeszcz wygląda. Te balkony dają jeszcze większy klimat industrialny. Z tym szkłem jest teraz tak nowocześnie. Fajnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

K.

Biuro robyga w akcji
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idealne pod inwestycje jesteśmy bardzo zadowoleni

Lokalizacja super! Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Nowoczesne mieszkanie, blisko do plaży i komunikacji miejskiej.
Planujemy kupić jeszcze jedno pod wynajem....ciekawe czy ceny pójdą tak samo do góry jak na sąsiedniej Mila Baltice ale śledząc ogłoszenia raczej tak.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ceny może i idą w górę, ale chętnych brak

Ceny może i pójdą do góry, ale chętnych brak. Mieszkania w Mili Baltice wiszą od miesięcy na wynajem/sprzedaż. To są chore pieniądze ciągle niestety.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

No niestety ceny pewnie nie spadną, bo ziemi już nie produkują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tak pięknie jak Robyg to opisuje

Wieczny problem ze śmieciami... Robyg zaprojektował wiatę na 6 kontenerów na śmieci dla 2 bloków (206 mieszkań)...
Przy obecnych realiach (5 różnych kontenerów na odpady) to farsa. Śmieci są wszędzie, w środku wiaty, na zewnątrz, na parkingu... dramat! Ale zarządca i administrator ze spółek córek Robygu umywają ręce i nie widzą problemu.
Do tego kosmiczne opłaty za mieszkanie na poziome kilkunastu złotych za m2/ miesiąc, wilgoć w hali garażowej i wykonanie w pośpiechu.
Lepiej się zastanówcie nad innym deweloperem...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedno z ostatnich osiedli tak dobrze położonych blisko morza

To najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Super nowoczesne mieszkania, blisko do plaży i komunikacji miejskiej. Lokalizacja super! Brawo dla developera:):)
Szczególnie warte polecenia są te budynki narożne i najniższe (bardziej kameralnie) oraz apartamenty na ostatnim piętrze z ogromnymi tarasami.
Tylko ceny zaczynają tam być niepokojące i na pewno jeszcze bardzo pójdą do góry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20

Też zdecydowaliśmy się na mieszkanie na tym osiedlu. Oddanie mieszkanie mamy w 1 kwartale 2019. Trzymam kciuki za developera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ania lepiej

Sprzedawaj te mieszkania a nie pisz bzdur w necie. Twój szef
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Realizacja

Wie ktoś jak wygląda terminowość w Robygu? Jestem zainteresowana zakupem, ale słyszałam że mogą być opóźnienia na tej inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie się im udało

oddali w terminie. były drobne poprawki w stylu poprawa malowania, z która uwineli się w 1.5 dnia. Jestem zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Budyneg G niestety jest opóźniony o około 6 miesiecy.
Ciekawe jednego dnia dodano kilka komentarzy wszystkie z dobra opinią, czy to przypadek ;-).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie mają spory problem z wykonawcą inhause, na bank opóźniony
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest zmiana wykonawcy od stycznia i w końcu robota ruszyła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zależy od budynku.

Budynek D został oddany w terminie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widok z okna na kubły ze śmieciami

Bloki piękne, ale otoczenie już nie. Kubły na śmieci stoją na chodniku. Śmierdzi już teraz. A co to będzie latem? Plac zabaw z jedną (dosłownie jedną) huśtawką i nic więcej. Zieleni jak na lekarstwo. Tylko beton i beton
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się

Każdemu zainteresowanemu polecam przejść się po osiedlu i zobaczyć, to jakaś farsa.
Ponadto robyg zrobił mieszkancow w jajo - zamiast obiecanego małego skwerku buduje... Kolejny budynek - serce zajezdni.
Beton, beton i jeszcze raz beton, ścisk niewyobrażalny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie Robyg buduje "serce zajezdni", to nigdy nie był ich teren, jeżeli coś o tym obiecali to ściemniali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawę śmieci zgłos do administratora . Mnie się podoba bo właśnie tego oczekiwałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak dla mnie osiedle strzał w dziesiątkę!Super lokalizacja, architektura też sie broni! No i Wrzeszcz!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

opinia pracownikarobyga

aa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic dodać, nic ująć. To jest "test łosia" w kategorii budownictwa (zwana w nowomowie partyjnej deweloperskiej)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta inswetycja to jakis koszmar,

budynek przy budynku, wykorzystana przestrzen na 150 %, zero zielencow., drzew. sasiad sąsiadowmi zaglada do okna, budynki obok siebie, malo drzew... architektonicznie nuda... zbyt mala ilosc parkinkow, obok male domku niepasujace architektoniczne do tego motlochu.. Kto wydal dezycje na takie dziadostwo archotektoniczne nie wiem pewnire BRG, ale miejsce straszne, za 20 lat kazdy stad bedzie uciekac z tego kolchozu.. Roobyg to jeden z najbrzydziej budujacych developerow. A moglabyc to najpiekniej wykonana czesc we wrzeszczu ale zachlannosc i pazerna Robyganie zna granic
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12

Mam inne zdanie. Budynki prezentują się dość atrakcyjnie a porównując z innymi podobnymi lokalizacjami nawet lepiej niż atrakcyjnie. Kwestia gustu. Wszystko zależy kto będzie tam mieszkał, na pewno w dość popularnych lokalizacjach można zapomnieć o spokoju, zawsze można sprzedać i kupić za podobna kasę coś za miastem, to też kwestia gustu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Osobiście uważam, że Zajezdnia Wrzeszcz to fajne miejsce do mieszkania i zazdroszczę swojemu bratu, który tu będzie miał swoje lokum. Osobiście wybrałem inną inwestycję, ale nie uzyskałem tak dobrej ceny i lokalizacja jest znacznie mniej ciekawa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
A znasz jakieś osiedle w Gdańsku, które będzie miało te wszystkie pozytywy? Pytam serio, bo szukam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my z mężem też szukamy fajnego lokalu i Zajezdnia Wrzeszcz wydaje się bardzo w porządku, projekt wygląda dobrze, okolica też jest całkiem w porządku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Robyg public relations bureau in ekszyn (pisownia celowa adekwatna do wpisu. Żenada takie coś nazywać godnym uwagi. Betonowy moloch, po raz kolejny bez wentylacji. A, zapomniałem- są okna. Dziękujemy Ci Robysiu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robyg ? Dziękuję

Proponuję nieodpłatnie użycie hasła reklamowego tego i innych przedsięwzięć Robyga: "ROBYG - ciaśniej się nie da". Przepraszam, ale architektonicznie dno, Plan osiedla beznadziejny. Pełno mieszkań zacienionych, Odstępy między budynkami minimalne. Rzędy okien patrzą sobie w okna. Balkony to absolutny brak intymności. Kaszel, płacz dziecka czy ujadanie psa będzie / jest słyszalne na pół osiedla ponieważ jest ono tak zaprojektowane (choć to za duże słowo), że składa się z kilku akustycznych studni. Praktycznie zero zieleni. Ciasnota. Tu mowa o komforcie ? Chyba tylko we własnym lokalu. Wyjście na spacer (po spacerniaku), z psem ? Dokąd ? Pewnie do przyległego osiedla z wielkiej płyty z lat 80-tych. Tu pomimo komunistycznych klocków ktoś miał pomysł na osiedle. Zapraszamy w okolice Lotni :-)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co mi sie wydaje ze takie sprawy jak odstępy między blokami są ustawowo ustalone jakie mają być
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

JAkoś sie nie zgodzę z tym co tu piszesz. Mieszkasz w mieście więc naturalną sprawą jest w miarę gesta zabudowa. Nic ci nie moze zacieniać bo na to z tego co mi wiadomo po prostu przepisy nie pozwalają. A jeśli przeszkadzają ci dzieci czy psy to proponuę wyprowadzić sie na pustkowie. Mnie się w Zajezdni Wrzeszcz dobrze mieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Uwaga na śmieci wysypujące się z wiaty na Zajezdni Wrzeszcz

Przy jednym z oddanych i zamieszkanych budynków, śmieci wysypują się na chodnik i ulicę! Wiata śmietnikowa została zaprojektowana według starych przepisów (podział na mokre i suche), chociaż Robyg wiedział, że się zmienią (obecna segregacja z podziałem na kilka opcji) i będzie większy podział śmieci, mimo to zbudowali wiatę na kilka kubłów śmietnikowych. Ponad 206 mieszkań w dwóch blokach, a wiata na 6 kubłów! Robyg nie widzi problemu i nie chce rozbudować wiaty, chociaż miał takie plany, jednak sytuacja się zmieniła i obecnie umywają ręce.. Potencjalni klienci, sami wyciągnijcie wnioski!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga na opinie

Treść niektórych tu opinii jest napisana przez lub na zlecenie osób powiązanych z Deweloperem. A wystarczy zobaczyć na miejscu jak to wygląda. Takiej ciasnoty zabudowy trudno szukać na innych osiedlach. Robyg przoduje w zagęszczeniu, ale to chyba zgodne z polityką miasta gdańska (BRG) z p. dyrektor Edytką na czele.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

To widzą tylko nieliczni. Mała Sycylia ma się dobrze. Doić frajerów w kolebce Bolkowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zioolo

To nie kupuj jak się nie podoba. d*pę zawracasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak się nie ma nic do powiedzenia, to jak widać powyżej, pisze się co się wie :)
Oczywiście impotencie intelektualny, że nie kupię. Oglądnąłem kilka lokali i się uśmiechnąłem z politowaniem. Wyścig jak upchnąć najwięcej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajezdnia

Szybie tempo budowania - plus. Zagęszczenie -minus.Zieleni brak -minus.Tory tramwajowe obok(z jednej strony)-minus .Język ukraiński- minus
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

zapomniales dodac sasiedztwo prawdziwej zajezdni. zimowe poranki, jak bedą hurtowo odpalać autobusy, szykują się cudnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Osiedle prezentuje się naprawdę dobrze, klimat pasuje do wrzeszcza i na plażę bliziutko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zajezdnia Wrzeszcz bije na głowę inne lokalizacje. Górne tarasy z oczywistych względów ( korki, komunikacja miejsska) to wybór dobry dla tych którzy nie muszą się codziennie przemieszczać do centrum ;) Po tych syfiastych halach i dziwnych szopkach które tam były osiedle Robyga ze swoim wyglądem wniesie dużo dobrego do tej części dzielnicy. Mnie ostatecznie przekonuje też odległość do plaży. Na tyle daleko że nie czuć uciążliwości związanej z turystami i na tyle blisko by chodzić na spacery wieczorami.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba kupię, choć cena mogły by być niższa. Czekałam bo dużo się mówiło że ceny w końcu zaczną spadać, a jak narazie Gdańsk w czołówce wysokich cen
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ceny wzrosły

A ceny wzrosły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzeszcz

Wrzeszcz teraz dynamicznie się rozwija, i choć wprawdzie w mojej ocenie to bardziej Zaspa niż Wrzeszcz ale to osiedle jednak ma swój klimat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdańsk!

Idealne miejsce dlaprawdziwych gdańszczan. Brak tłumów turystów, blisko nad morze i dobra komunikacja. Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wrzeszcz

Kiedyś bym nie pomyślał, ale teraz naprawdę zastanwiam się, czy nie zamieszkać we Wrzeszczu. To jedno z fajniejszych osiedli!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

A nam się bardzo podoba ta inwestycja i z chęcią byśmy tu zamieszkali - niestety, obawiam się, że póki co nie mam zdolności kredytowej, ale za jakiś czas...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wrzeszcz

Wcześniej nie byłem fanem Wrzeszcza, ale coraz bardziej skłaniam się ku tej okolicy. Podoba mi się też projekt Zajezdni Wrzeszcz, baaardzo intenstywnie rozważam, czy to właśnie nie jest to miejsce, o którego zakup powinienem się postarać, zwłaszcza, że mówi się o nadciągającym wzroście kosztów kredytów - zobaczymy!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

opinia

pracownika robyga !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy tu mieszkanie, nie możemy się doczekać kluczy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

to teraz

kupcie sobie klucze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ok!

Mi tam się podoba to osiedle! Nie rozumiem zastrzeżeń, chyba piszą je ludzie, którzy na własne oczy nie widzieli ZW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Super

Piekne osiedle,nowoczesne,doskonała lokalizacja,wykonanie przez firmę Robyg bez zastrzeżeń.To już drugie mieszkanie zbudowane przez tego dewelopera które kupiłem.Nie ma do czego się przyczepić.A złe opinie piszą zazdrośnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rozważam kupno mieszkania pod inwestycję i zainteresowałem się właśnie Zajezdnią - wygląda fajnie, lokalizacja też powinna być ok - ktoś ma tu jakieś większe doświadczenia? Chętnie poznam inne opinie, poza moją powierzchowną, choć wydaje mi się, że wszystko tu się zgadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kupiłam małe mieszkanie ,w pięciopiętrowym budynku.Narazie bez zastrzeżeń.Dla mnie priorytetem była lokalizacja ,do tramwaju 3min,do plazy 20.Niedaleko Park Millennium .Rozwazam zakup roweru. Faktycznie jest troche ciasno ,ale chyba wszedzie dewloperzy nie przejmuja sie ciasnota.Wyciskaja z gruntow ile moga.W kazdym razie plusy na Zajezdni dominuja.Przybywa sklepow ,liczę na mała gastronomię,jest estetycznie ,nowocześnie a znajomni którzy mnie odwiedzają po prostu zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja mam dobre wspomnienia z okolicą, a szukam teraz mieszkania dla mojego syna nastolatka (zamieszka tu za parę lat, na razie chcę ulokować kapitał i wynajmować) - ZW bardzo mi się podoba i chyba, o ile dostanę dobrą ofertę, zdecyduję się na zakup mieszkania tu na osiedlu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie dostaniesz dobrej oferty

j.w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny z kosmosu!

Mieszkania zwyczajnie są przewartościowane, dlatego wiele osób kupiłoby, a tak szukają dalej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny są dość dobre, o czym Ty mówisz? Mieszkania w mieście kosztują, wbijcie to sobie. Ja szukam teraz mieszkania i rozważam ZW, to jedna z ciekawszych propozycji w Trójmieście w moim budżecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

mieszkam na tym osiedlu

i napisze tak- jedno z najbrzydszych nowych osiedli w gdansku, zero zieleni, osiedle zalane betonem bardzo gesta zabudowa w lecie pelno turystow, jak ktos ma dzieci i mysli kupic tu mieszkanie to szczerze odradzam zero placu zabaw, ba nawet brak miejsca na takowe . Starsze dzieci tez sie wynudza niemilosiernie. Kupowalam w 2018 roku i tak ceny wydawaly sie wysokie ale teraz to jakis kosmos, takze kupno na wynajem tez wydaje mi sie slabym pomyslem tym bardziej ze lokalizacja tez nie jest jakas super. Ja osobiscie w tej chwili mocno mysle o sprzdazy mieszaknia na tym osiedlu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

potwierdzam

syf kiła i mogiła a wszystko w kosmos cenie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

My prawie na pewno tu zamieszkamy :) Nie mogę się doczekać, przenosimy się spod Trójmiasta do Gdańska, zawsze o tym marzyliśmy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My szukamy miejsca dla siebie w Gdańsku i chyba postawimy na ZW :) Nie mogę się doczekać, aż sfinalizujemy sprawę, ale już nieśmiało też myślę o wystroju wnęrza... oj, będize pięknie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Chętnie sprzedam mieszkanie na Zajezdni. Po tym jak Robyg połączył 3 budynki w jedną gigantyczną wspólnotę mieszkaniową z 1000 mieszkań życie tu będzie piekłem. Nie znam dewelopera poza Robygiem, który robi taką krzywdę mieszkańcom.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Randewuz

Ponoc na osiedlu otworzy sie salon masazu erotycznego czynny 24h na dobe. Faktycznie, swietna oferta dla rodzin z dziecmi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

mam nadzieje na zniżki dla mieszkanców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzieliśmy informację o realizacji kolejnego etapu - ktoś dowiadywał się o ceny? Mamy znajomych w poprzednim etapie, bardzo dobrze im się tu mieszka i zastanawiam się, czy byłoby mnie stać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jak

Będzie się mieszkać coraz lepiej, szczególnie latem jak pijany najem dobowy będzie korzystał z salonu masażu erotycznego typu rozi z przymorza. To wszystko za jeszcze wyższa cenę. Nie zastanawiaj się.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

bez dychy za m nie podchodz.

ale uwazam ze ceny sa wygorowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dychy? Obecnie to pewnie 12-13k...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam się zawsze to osiedle podobało :) Teraz jesteśmy na etapie zakupu i być może uda się zamieszkać w tym miejscu - lokalizacja, samo osiedle - mieszkają tu też nasi znajomi - wszystko się dla nas zgadza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

zw

Nam się tu bardzo dobrze mieszka :) To był dobry wybór!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

super osiedle

Bardzo fajne miejsce do życia i mieszkania! Pozdrawiamy sąsiadów :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze nam się tu mieszka ^^ Polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo sobie chwalimy, dobrze nam się tu żyje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak tam ściany z cienkiego gipsu? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ciekawe osiedle - nam mocno przypadło do gustu, do tego stopnia, ze szukamy kawalerki pod inwestycję (wynajem); teraz jeszcze dodatkowo prace związane z nową linią tramwajową & rewitalizacja - coś czuję, że to będzie jedno z fajniejszych miejsc do życia niebawem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Gdańsk

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

do góry