Widok

Zakątek Rybacki

Zakątek Rybacki Temat dostępny też na forum:
Zakątek Rybacki powstaje w kameralnej części Gdyni. W okolicy istnieje pełna infrastruktura dzielnic Oksywie i Obłuże, która umożliwia komfortowe życie. Do centrum można sprawnie dojechać stąd Estakadą Kwiatkowskiego - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Ogromnym atutem lokalizacji jest niewielka odległość od kameralnej plaży przy ulicy Osada Rybacka.

W ramach inwestycji ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba coś jest nie tak (...), bo niby dlaczego gazowania przesuwa ciągle wejście na teren budowy ...? Porażka ile razy można przesuwać podłączenia prądu i gazu ... czy może ktoś coś wie, czy w tym roku jeszcze to zostanie zrobione ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, to jest jakaś czarna magia, jak można tak przesuwać terminy z tygodnia na tydzień ... i udawać, że wszystko jest ok. Obawiam się kiedy tam będzie można zamieszkać ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest pytanie zagadka kiedy będzie można tam zamieszkać ... Pierwotny termin oddania to 31.03.2018 a mamy zaraz grudzień - masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich ,
Ja chce kupić tam mieszkanie z 1 etapu pozostały jeszcze 4 ,byłem w piątek na budowie i w mieszkaniu ,przełącza zrobione piec jest grzejniki tez, ale niestety niegrzeją no a w środku jest sie, do czego przyczepić .

Czy ktos moze juz zaczą prace wykończeniowe ?
Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Obecnie dwa lokale w budynku A się wkoniczaja, ale to nic nie oznacza... bo i tak wprowadzić się nie można. Etap I iwenstycji skończy się finalnie w kwietniu/maju 2019 tak aby wyglądał jak na wizualizacjach. Proszę nie wierzyć w słowa dewelopera jeśli podaje inny termin. Wiec trzeba być na to przygotowanym ze i ten termin może się obsunąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd masz takie info, że koniec 1 etapu to kwiecień 2019 ? Masakra - żałujemy, że kupiliśmy tam mieszkanie :( ile można czekać ... porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taras

Droga nie zrobiona , dojścia do domów nie zrobione , ale w godzinach pracy taras robili ludziom ręce opadają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

1 etap

Czy został już podłączony gaz i prąd ? Może ktoś ma jakieś info ? Ile to jeszcze potrwa zwariować można ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gaz i prąd

Próby gazu były a prąd budowlany jest nadal ,ale w budynkach juz jest . Irytuje mnie to że wszędzie błoto wręcz bagno a komuś taras zrobili nigdzie nie mozna dojsc bo wszedzie błoto to jest niepojęte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tam wszystko jest niepojęte, cała ta inwestycja to jedna wielka farsa, prawie rok opóźnienia, mamy zimę brak ogrzewania lokali, brak przyłączy, brak terenu zewnętrznego, wszędzie błoto, brak informacji o oddaniu lokali ... końca nie widać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Komentarz

Deweloper powinien nam wszystkim zapłacić odsetki za opóźnienia i ponoszone koszty związane z tym faktem to jest skandal co się tam wyprawia pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bicie piany

Tak naprawdę to tylko dwie osoby z ludzi którzy kupili lokale "biją pianę". Na tych wszystkich forach, grupach, nie ma nic konstruktywnego. Kupuje się konkretny produkt, a jak ktoś ma wyobraźnię przekraczającą ramy umowy, to niech zamek sobie wybuduje. Dziwię się tym osobą bo będziemy się mijali na tym osiedlu.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

Taras

A przynajmniej ładny ten taras?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki taras ?

to nie taras tylko zwykły balkon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"nie polecam"

A ja polecam mimo pewnych trudności będzie pięknie.... Moi znajomi kupili w Alco....i tam dopiero mieli "jazdę" pełno kierowników, a żaden za nic nie chce wziąć odpowiedzialności..... W pewnym momencie też chciałam zrezygnować z Zakątka, jakoś nie było problemów żeby odebrać wpłacone pieniądze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

2 osoby?

Co Ty piszesz jakie 2 osoby? Prawie wszyscy lokatorzy mają problemy z ów inwestycja, kontaktem z deweloperem czy też kierownikiem budowy.
Prąd miał już być, niestety w dalszym ciągu go nie ma. Gaz? Sprawa ciągnie się od listopada. Okna - w dalszym ciągu brak opinii producenta. Wymieniać można bardzo długo. O zapisach o rezygnacji z wypłaty odsetek nie wspomnę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dotyczy budowy

W dalszym ciągu brak podłączonego prądu i gazu. Inwestycja, która miała się zakończyć do 30 czerwca 2018 roku jest jeszcze mocno w powijakach!
Drogi deweloperze, zmień proszę na swoich stronach planowane daty zakończenia inwestycji, gdyż 3 i 4 kwartał 2018 roku jakiś czas temu już minął. ;-)
Nie polecam zakupu tej inwestycji.
Inne odcienie farby na elewacjach budynku, brak w projekcie skarpy i muru oporowego i inne.

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Balkon jest na piętrze, na ziemi to raczej taras.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ukrywanie ceny jest praktykowane na rynku, a zainteresowani mogą ją przecież poznać. Można też ją porównać z ceną II etapu - ta jest ogólnodostępna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

brak prądu i gazu

Prąd i gaz nie są podłączone!
Pomimo zapewnień dewelopera, nie udało się podłączyć prądu w terminie. W dalszym ciągu należy się spodziewać utrudnień przy dogrzewaniu lokali.
Okazuję się, że to żadna nowość i większość zapewnień pana prezesa można wyrzucić do śmieci. Sprawa prądu ciągnie się od września. Już wszyscy byli winni: wojsko, Energa, miasto. Szkoda że deweloper nie ma sobie nic do zarzucenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry