Widok

Zakątek Rybacki

Zakątek Rybacki Temat dostępny też na forum:
Zakątek Rybacki powstaje w kameralnej części Gdyni. W okolicy istnieje pełna infrastruktura dzielnic Oksywie i Obłuże, która umożliwia komfortowe życie. Do centrum można sprawnie dojechać stąd Estakadą Kwiatkowskiego - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Ogromnym atutem lokalizacji jest niewielka odległość od kameralnej plaży przy ulicy Osada Rybacka.

W ramach inwestycji ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podłączam się pod pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I etap nie został oddany. Brakuje prądu, gazu, odbioru z miasta, terenów zewnętrzych.
Nie ma szans, zeby drugi etap oddali w czerwcu. Im się już kasa skończyła, wiec jak sprzedadzą jakiś lokal wtedy pracują.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha

ot cała prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

najnowsze informacje są takie że odbiór z miasta im odrzucili więc wszystkie terminy od nowa, I etap może oddadzą ludziom do końca maja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiadomo dlaczego. Problemy z dokumentami czy samym położeniem instalacji ?. Widziałem że ktoś już zaczął działać w środku. Na zewnątrz prace idą do przodu, zaczyna ciekawie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd masz takie informacje?
Deweloper prawdy Ci nie powie. Mam wrażenie ze większość osób związanych z realizacja inwestycji ciagle kłamie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

1 kwartał 2019 już minął ...

Kolejna ściema z terminem, I kwartał 2019 już za nami, odbiorow nie ma, informacji brak! Za to odłączony zostaje prąd budowlany! To budowa została zakończona? Czy jednak trwa? Co na to nadzór budowlany? Ciekawe czym znowu deweloper się będzie tłumaczył? Dokumenty do Nadzoru zostały złożone 13 marca...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehehe. Napisałem do dewelopera info aby zmienił terminy na stronie bo znów jest opóźnienie. Tylko rok czekania ☺️
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok nie wyrok.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy coś w kwestii oddania pierwszego etapu się zmieniło? Ktoś zna realną datę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wrażenie, że tego nawet Nostradamus i Majowie nie są w stanie przewidzieć - a już na pewno nie ma sensu słuchać tego co ma do powiedzenia Pan Prezes/deweloper czy jak go tam nazwać. Jego obietnice dotyczące terminów już dawno minęły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można skontaktować się z tym Prezesem/deweloperem? Biuro sprzedaży nie ma za dużo informacji, a też mam obsuwe z terminem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obsuwę z terminem ma każdy, a jak skontaktować się z deweloperem? ...to też nie ma większego sensu, bo on też wymyśla i składa obietnice bez pokrycia ...tam przydałby się jakiś pozew zbiorowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam problem trochę z innej beczki - a mianowicie chodzi o płot między Państwa osiedlem, a osiedlem domków obok. Deweloper obiecał zrobić go w zeszłym roku. Wszyscy na to czekamy, bo tak naprawdę nie możemy przez to ruszyć z organizacją ogrodu...

Przy okazji nie wiem czy są tutaj osoby, które zakupiły lokal właśnie od strony działki z domkami Lotnika, ale z tego co wiem, Państwa deweloper nie zamierza robić tam, żadnego murku oporowego. Państwa osiedle jest dużo niżej od naszego, a proszę mi wierzyć, że po większych ulewach ziemia tam po prostu spływa. To też problem dla nas.
Dlatego zachęcam również pytać o to dewelopera, żeby nie mieć później przykrej niespodzianki - czyli zwałów ziemi pod drzwiami tarasowymi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper od swoich obiecanek ma już teraz nos dłuższy od Pinokia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma realnej daty oddania pierwszego etapu. Dokumenty są weryfikowane przez Nadzór Budowlany. Robota na zewnątrz stoi. Wszystkich przyszłych mieszkańców czeka jeszcze bardzo długa przeprawa, żeby w końcu odebrać lokal i móc się do niego przeprowadzić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do ERL

No właśnie, kupuję się konkretny produkt opisany w umowie deweloperskiej. To dlaczego jest opóźnienie od terminu oddania lokalu do użytku już rok? Dlaczego są niedociągnięcia w budowie? Dlaczego nie buduję się zgodnie ze sztuką budowlaną? Dlaczego pierwszy etap inwestycji buduję już 3 firma zewnętrzna?
A faktycznie, z zamkiem to ciekawa opcja o ile się komuś podoba.
I wcale tutaj nie chodzi o wyobraźnię, ale o produkt i termin zgodny z umową.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniec II Etapu zbliża się małymi krokami

Jak wygląda Oddanie I etapu czy zakończył się wieczny odbiór prądu i gazu. Budowa II etapu zbliża się małymi krokami ku końcowi całość zaczyna naprawdę fajnie wyglądać, z tego co się orientuje pierwsze trzy budynki mają być oddane do końca Czerwca, i chyba jest to realny termin, jeżeli nic się nie posypie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

1 etap ...

Nie został oddany do użytkowania, brak odbioru budynków z nadzoru budowlanego. Pierwotny termin zakończenia inwestycji miał być na 30 marzec 2018 r. a mamy już maj 2019 r. - Jedna wielka farsa ze strony Dewelopera ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Etap I ma szanse uzyskać odbiór z miasta do końca maja i raczej nie szybciej. Urząd ma 21 dni na odbiór inwestycji od momentu złożenia poprawnej dokumentacji. Wspomnę tylko, że dokumenty deweloper składa już od marca. Bez oddanego I etapu pewnie nie mogą składać o oddanie II etapu, wiec koniec czerwca to raczej fantazja. Liczyłbym na okolice końca sierpnia/września. Najlepiej zapytać w biurze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry