Widok

Zakątek Rybacki

Zakątek Rybacki Temat dostępny też na forum:
Zakątek Rybacki powstaje w kameralnej części Gdyni. W okolicy istnieje pełna infrastruktura dzielnic Oksywie i Obłuże, która umożliwia komfortowe życie. Do centrum można sprawnie dojechać stąd Estakadą Kwiatkowskiego - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Ogromnym atutem lokalizacji jest niewielka odległość od kameralnej plaży przy ulicy Osada Rybacka.

W ramach inwestycji ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki taras ?

to nie taras tylko zwykły balkon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taras

A przynajmniej ładny ten taras?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bicie piany

Tak naprawdę to tylko dwie osoby z ludzi którzy kupili lokale "biją pianę". Na tych wszystkich forach, grupach, nie ma nic konstruktywnego. Kupuje się konkretny produkt, a jak ktoś ma wyobraźnię przekraczającą ramy umowy, to niech zamek sobie wybuduje. Dziwię się tym osobą bo będziemy się mijali na tym osiedlu.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

Komentarz

Deweloper powinien nam wszystkim zapłacić odsetki za opóźnienia i ponoszone koszty związane z tym faktem to jest skandal co się tam wyprawia pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam wszystko jest niepojęte, cała ta inwestycja to jedna wielka farsa, prawie rok opóźnienia, mamy zimę brak ogrzewania lokali, brak przyłączy, brak terenu zewnętrznego, wszędzie błoto, brak informacji o oddaniu lokali ... końca nie widać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gaz i prąd

Próby gazu były a prąd budowlany jest nadal ,ale w budynkach juz jest . Irytuje mnie to że wszędzie błoto wręcz bagno a komuś taras zrobili nigdzie nie mozna dojsc bo wszedzie błoto to jest niepojęte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

1 etap

Czy został już podłączony gaz i prąd ? Może ktoś ma jakieś info ? Ile to jeszcze potrwa zwariować można ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taras

Droga nie zrobiona , dojścia do domów nie zrobione , ale w godzinach pracy taras robili ludziom ręce opadają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd masz takie info, że koniec 1 etapu to kwiecień 2019 ? Masakra - żałujemy, że kupiliśmy tam mieszkanie :( ile można czekać ... porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Obecnie dwa lokale w budynku A się wkoniczaja, ale to nic nie oznacza... bo i tak wprowadzić się nie można. Etap I iwenstycji skończy się finalnie w kwietniu/maju 2019 tak aby wyglądał jak na wizualizacjach. Proszę nie wierzyć w słowa dewelopera jeśli podaje inny termin. Wiec trzeba być na to przygotowanym ze i ten termin może się obsunąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich ,
Ja chce kupić tam mieszkanie z 1 etapu pozostały jeszcze 4 ,byłem w piątek na budowie i w mieszkaniu ,przełącza zrobione piec jest grzejniki tez, ale niestety niegrzeją no a w środku jest sie, do czego przyczepić .

Czy ktos moze juz zaczą prace wykończeniowe ?
Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest pytanie zagadka kiedy będzie można tam zamieszkać ... Pierwotny termin oddania to 31.03.2018 a mamy zaraz grudzień - masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, to jest jakaś czarna magia, jak można tak przesuwać terminy z tygodnia na tydzień ... i udawać, że wszystko jest ok. Obawiam się kiedy tam będzie można zamieszkać ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba coś jest nie tak (...), bo niby dlaczego gazowania przesuwa ciągle wejście na teren budowy ...? Porażka ile razy można przesuwać podłączenia prądu i gazu ... czy może ktoś coś wie, czy w tym roku jeszcze to zostanie zrobione ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam

Nie polecam mieszkań z I etapu. Maja PEŁNO błędów projektowych oraz wykonawczych. Postaram się wymienić te najbardziej istotne:
- złe zamontowane okna w każdym budynku, nie zgodnie z instrukcja od producent okien tzn drutexu wiec nie ma się gwarancji na okna
- ściany wybudowane z pominięciem dobrych praktyk tzn użycia bloczków wodoodpornych w pomieszczeniach wilgotnych
- brak odpowiedniej ilości zaprawy między bloczkami wiec będą ściany pękać ale deweloper ma w to wylane
- brak ogrzewania lokali mimo ze sezon grzewczy już oddawana
- brak przyłączy prądu i gazu i nie wiadomo kiedy to będzie zrobione
- elewacja nie zgodna z wizualizacjami
- elewacja nie zgodna z projektem elewacji

I wiele mniejszych, to są błędy o których kupujący już wiedza dziś...ciekawe ile jest o których nie wiemy. Gdybym wiedział przed zakupem ze to taka prowizorka to pewnie bym nie kupił.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ukryta cena

Deweloper obecnie ukrył cenę reszty mieszkań z pierwszego etapu. (...). Pierwszy etap kosztował 455-465 tys. Nie kupowałbym tego drożej ponieważ obok lotnikow i tmd deweloper maja lepsze budynki w podobnej cenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako przyszły lokator, mam pytanie, jeśli lokale nie są oddane to dlaczego przynajmniej jeden jest już w środku wykańczany??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam

Pierwotny termin oddania I etapu to 30.03.2018, następnie przesunięty na 31.05.2018. Pozniej pojawił się nowy termin 30.09.2018. Odbiory, które miały się odbywać w październiku nie doszły do skutku, gdyż w dalszym ciągu to plac budowy.
Polecam omijać szerokim łukiem!
Przed zakupem Szanowny Pan Prezes jest bardzo miłym i zaangażowanym deweloperem, natomiast po podpisaniu umowy deweloperskiej okazuje się zbyt zapracowanym, żeby sprostać niewygórowanych oczekiwaniom nabywców.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

etap II - opóźnienia

hahah etap II już ma nową datę na III kwartał 2019. Kto da więcej? obstawiam II kwartał 2020:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apel do dewelopera elewacje

Zróbcie to osiedle w zgodności z wizualizacjami please!!! To że są 3 budynki pomalowane to jeszcze nie za późno na uratowanie tematu i utrzymanie dobrego zamysłu architekta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry