Widok

Zakaz jeżdzenia na rolkach na ścieżkach rowerowych

Dzwoniłam w tej sprawie do drogówki i policjant udzielil mi informacji ze w kodeksie drogowym nie ma pojecia "rolkarz"!! ..w/g kodeksu rolkarz to pieszt - tak wiec nie może poruszac sie po ścierzkach dla rowerów -mandat wynosi 50zł.
...i co wy na to???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
-mozesz spokojnie i bez stresu smigac na rolkach po pieknym torze wrotkarskim wokol pge areny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W sumie to zazwyczaj nie mam nic przeciwko rolkarzom na ścieżkach, nie trawię jednak "wyczynowców", którzy starają się za wszelką cenę wyprzedzić mnie (jadącego na rowerze) zajmując całą szerokość ścieżki i ładując mi nogi pod rower
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie tak spokojnie wokół PGE bo tam jest mnóstwo przeszkód i co chwila wyrastają nowe... Tam póki co nie za bardzo daje się spokojnie i przede wszystkim-bezpiecznie jeździć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o informację czy na PGE Arena jeżdżą też ci, którzy preferują spokojną jazdę, czy tylko osoby jeżdżące bardzo szybko?? Chcę wybrać się z dzieckiem i zastanawiam się czy to dobre miejsce, czy lepiej to sobie odpuścić..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jeżeli chodzi o tor wokół PGE Areny to spokojnie można tam również udać się i z dziećmi. Tor jest szeroki i osoby jeżdżące wolniej nie powinny przeszkadzać osobom jeżdżącym trochę szybciej. Ja jeżdżę tam w każdy dzień jeśli jest tylko pogoda ze swoją dziewczyną i nie biję rekordów szybkości a raczej ledwo utrzymuje się na rolkach.:P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co Ty na to że na forum Sport jest dział Rolki gdzie jest podobny temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjdzie zima i problem się sam rozwiąże.Więcej tolerancji dla rolkarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe dobre, najlepiej jeździjmy po chodnikach (gdzie wiadomo jak się po tym superancko jeździ) między pieszymi , a w dodatku na bulwarze w sobote/ niedziele gdzie jest ładna pogoda i mnóstwo rodzin z dziećmi oraz innych użytkowników tej trasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja pozdrawiam panią na rolkach, która wczoraj na ścieżce nadmorskiej a dokładnie na rondzie w Brzeźnie zrobiła sobie na środku ścieżki postój na pogawędkę ze znajomym. Może stanęła bo przypomniała sobie że tam jest zakaz jazdy na rolkach. Dzięki temu musiałem rowerem zjechać na trawę.
Zaciekawił mnie też gość na szybkich rolkach ubrany w strój obrazujący jego mięśnie bez skóry. Jednak nie ten lansiarski strój był w tym przypadku najistotniejszy ale jego szybka jazda bez wyobraźni. Mogę zrozumieć że ktoś chce sobie pobić rekord prędkości na rolkach ale najpopularniejsza ścieżka rekreacyjna nie jest do tego celu dobrym miejscem. Szybki slalom na rolkach między rowerzystami i innymi rolkarzami jest czystą głupotą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry