Widok

Zakończenie Lata - koncert Voo Voo

Zakończenie Lata - koncert Voo Voo Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Zakończenie Lata - koncert Voo Voo, 30 września 2007 godz. 14:00 - 19:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

groch

Ta grochówka mnie przekonala. Lece, biegne. I znow wychodzi drugie oblicze sopotu. W sezonie pelna elitarnosc, karalnosc za picie piwa na plazy, wsciekli i szybcy straznicy i strazniczki miejscy. A gdy juz warszawa nie patrzy to wtedy tak grochoweczke z kuchni polowej by sie zjadlo, do wodki zwyklej starogardzkiej przytulilo by sie. Ale przyznac trzeba od 17:30 znow elita. Prosze powiedziec czy wstep na wystep jest bezplatny czy nie. Norma jest ze miasto nie informuje o takich rzeczach.

wystarczy zerknąć powyżej słowa 'opinie' u góry :)

tak tak

ale jak byla np impreza przystan zywca tez byl niby wstep wolny

spokojny klimacik

Byłem dziś na koncercie VooVoo. Doskonała muzyka, doskonałe wykonanie. Muzycy z górnej półki. Jak zwykle VooVoo pokazali jak muzyka wyglądać powinna.
Przekrój słuchaczy od 8 lat do 80 :-).Muzyka tego zespołu jest strzałem w dychę.
Doskonały koncert.

rewelacja

troszke sie zasmucilam gdy dotarlam na molo, zobaczylam pare osob na lawce siedzacych oraz baloniki koniki i inne, ale po pierwszym numerze wszelkie watpliwosci minely, koncert rewelacyjny, voo voo nigdy dosc, dobra muzyka odnajdzie sie w kazdym miejscu

Inne tematy z forum Rozrywka

Męskie Granie 2024 (3 odpowiedzi)

Przed nami wyjątkowa, 15., edycja jedynej trasy festiwalowej w Polsce - Męskie Granie. Z okazji...

Daria Zawiałow Trasa 92 (7 odpowiedzi)

Daria Zawiałow wraca po krótkiej przerwie artystycznej z nowym singlem i halową trasą koncertową!...

Ralph Kaminski & MBBiTW | To bal jest nad balem (10 odpowiedzi)

Ralph Kaminski żegna się z projektem "Bal u Rafała" i zapowiada pięć specjalnych koncertów na...

do góry