Widok

Zakup mieszkania na kredyt

Temat dostępny też na forum:
Witam . Planuje zakup mieszkania i mam kilka pytań z tym związanych.
1. Jeśli bank przyzna mi kredyt ,a będę chciała zmienić pracę w najbliższym czy późniejszym czasie będą wiązaly się z tym jakieś konsekwencje?
2. Nie mam raczej zbyt dużego pojęcia w tych tematach dlatego też chciałabym wiedzieć czy najrozsadniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pośrednika ?
3. Czy to prawda że najlepiej w pierwszej kolejności zacząć od pytań o kredyt w swoim banku ?

Bardzo proszę o odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mieszkanie można w każdej chwili wynająć komuś ?

Jeśli dostaniesz kredyt to nikt Ci nie zabroni zmienić pracy. Pośrednik nie będzie Ci potrzebny jeśli już znalazłaś mieszkanie które spełnia Twoje oczekiwania. Prędzej doradca finansowy się przyda ale też nie koniecznie, jak masz czas to sama porównasz oferty banków jeśli chodzi o kredyty. Wystarczy odwiedzić kilka wiodących i już masz rozeznanie. Możesz zacząć pytać w swoim banku tam dostaniesz kredyt pewnie bez problemu ale wcale nie znaczy że na najkorzystniejszych warunkach dlatego lepiej porównać kilka banków. Jestem w trakcie załatwiania formalności i kredytu na mieszkanie na osiedlu gdańskie tarasy i też jeszcze nie wiem wszystkiego ale większość już ogarnęłam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. NIE
2. NIE
3. TAK

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

remont w bloku niedziele, święta i 1 stycznia - czy to już chamstwo czy life style? (7 odpowiedzi)

Może tylko nam się to nie podoba? Rozmowa nic nie dała, reszta sąsiadów woli cierpieć w milczeniu...

Fast Bud z Gdyni? (62 odpowiedzi)

Czy ktos korzystał z usług pana Macieja Millera prezesa Fast Budu z Gdyni? Firma wykonuje roboty...

Jaką macie temperaturę w mieszkaniu? (25 odpowiedzi)

Chodzi mi o to, czy mocno grzejecie w domu,mieszkaniu? Ja mam ciepłe mieszkanie i na cyfrze...

do góry