Widok

Zakwasownia- praca opinie

Czy ktos tam pracuje/ pracował jakies opinie?
Często szukają na produkcje, magazyn .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko zlecenie dają
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlecenia . Ew, umowa na1/4 etatu. Pracujesz 200h. A na papierze 40.
Nie polecam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na rozmowie, praca sprzedawcy.
Zarobki nie adekwatne do obowiązków. Wyzysk. Mnóstwo zakazów .Dziwna polityka firmy. Umowa zlecenie z najniższą stawką.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieprawda. Umowę zlecenia dają na okresie próbnym. Miła atmosfera, rabat na produkty. Pracuję prawie rok i nikt mnie nie wyzyskuje. Najlepiej to nie próbowac, a potem gadać bez sensu :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

g*wno prawda.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje i polecam :) jest ok , ludzie mili ,.praca nie lekka ,ale nie placa najniższej krajowej :) umowa juz od 1 dnia pracy , wyzysku nie zauważyłam :) jak trzeba robić to się robi , i tyle:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Chyba Ci zapłacili żebyś Tak napisała...
Jak ludzie chcą pracować w normalnej atmosferze to nie w tej firmie A przynajmniej do póki się kierownictwo nie zmieni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde nie zapłacili:D
Ale może powinnam się ubiegać:D ?
Poprostu pracowałam w wielu miejscach i to stosunkowo jest dobre :)
Sa pracę w których masz 15 minut przery i biegniesz żeby zjeść bo tłumaczysz się z każdej minuty poza tymi 15 ,a tu masz 30 minut .
Nie wiem.co Ci tak bardzo tam.nie odpowiada ... praca jak praca , robisz swoje i idziesz do domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Praca mocno dająca w kość fizycznie...to są mity że twój dzień roboczy trwa od 7:00 do 15:00 czesto pracujesz ponad 8h!szefostwo super ale osoby które są na stanowiskach kierowniczych to porażka.maja duzeeee mniemanie o sobie a tak naprawdę są zbędne i do tego mają dwubiegowosc osobowości.nieodpowiednie osoby na nieodpowienim stanowisku.kasa na czas i warto sprawdzić czy składki ZUS są prawidłowo odprowadzane!generalnie robota spoko,kasa tez,rabaty dla pracowników ale świta która będzie tobą zarządzać zostawia wiele do życzenia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dimakt firma która wysyła pracowników do Dani (58 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może zna tą firmę ,proszę o opinie

Drogeria Jawa ? (16 odpowiedzi)

Otwiera się na Oksywiu. Czy ktoś ma jakieś opinie? Jakie warunki itp. Jako sprzedawca/ kasjer....

Ile za sprzątanie? (36 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

do góry