Widok

Żal....

Kupiłem tam auto. Wszytko pięknie ładnie gdy sprzedawali, nawet kwiatki chcieli mi w aucie posadzić.
Lecz gdy doszło do napraw w serwisie OPLA to zaczęły się problemy.
Mam piszczące hamulce, non stop piszczą przy hamowaniu, byłem z tym 4 razy. Koleś który przyjmował naprawę powiedział mi że nic mi z tym nie zrobi! I da mi wspaniałą rade... jego rada brzmiała: " niech se pan codziennie rano zrobi awaryjne hamowanie, to hamulce przestana piszczeć bo jakiś syf z nich wyleci" ŻAL!!! A gdy się spytałem czy wymienią mi na gwarancji to powiedzieli że nie! Chyba że na własne życzenie mogę im zapłacić a miało to kosztować od 400 do 700zł.
Usłyszałem od znajomego który ma te auto co ja ze mam iść do innego serwisu. i tak zrobiłem!
I co się okazało ze wymienili mi klocki i tarcze NA GWARANCJI i nic nie płaciłem!
drugi problem był taki że te PARTACZE nie podłączyli mi alarmu do komutera w samochodzie gdy kupiłem auto! i rok jeździłem z wyłączonym alarmem! A gdy zwracałem im uwagę że coś nie gra. to nie chcieli mi nawet tego sprawdzić. Gdy się wkurzyłem i im nawrzucałem to łaskawie to sprawdzili!
Żenada!!
Serwis opla durni z ludzi robi!!! Uważajcie na nich i nie dajcie sobie
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
a od kiedy o klocki hamulcowe są na gwarancji ?????????????????
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Te pozytywne opinie to chyba wpisują sami pracownicy. Dla mnie naprawa serwisowa to dramat. Najpierw długo naprawiali bo samochód niby limitowany, co jeszcze usprawiedliwiam. Potem zadzwonili że samochód do odbioru przyjechałem i podczas powrotu do domu okazało się, że nie nalali płynu do chłodnicy hahahah - pełna profeska widać. Na koniec ściągają mi naklejka na maskę samochodu jedna jest na 2 czekam już 4 miesiąc od końca grudnia nikt się nie odzywa . Mi nawet nie zależy na tej naklejce ale za 18 tys. ( naprawa z AC ) to powinni się bardziej postarać i zainteresować.
Oceniam w skali 1-10 na -4. Dzisiaj zadzwonię zobaczymy co mi za bajkę sprzedadzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry