Widok

Załamana - opinia

Mialam robiony makijaż permanentny brwi ok rok temu moje brwi są czerwone. Nie wspomnę ze kolor pięknej szarości który utrzymywał się pół roku zniknął i niestety musze je codziennie zamalowywac na ciemno. Nie polecam u tej pani bo kompletnie nie wie co robi. Brwi są nierówno pomalowane mimo zapewnień pani ani ze będą piękne wyglądają dramatycznie. Jestem zmuszona teraz do usunięcia tego makijażu bo wstydzę się pokazywać....
Moja ocena
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Nie rozumiem Pani złości, ponieważ podczas ostatniej wizyty, przy korekcie mówiła Pani, że jest bardzo zadowolona. Nawet w tej negatywnej opinii przyznaje Pani, iż piękny kolor szarości utrzymywał się jednak przez pól roku, więc moja usługa wykonana była prawidłowo. Nie jest mi znany obecny stan Pani zdrowia ani zmiany zachodzące w Pani organizmie, dotyczące zmian skórnych. Nie mam wpływu na zmiany np. łuszczycogenne swoich klientek lub zmiany powodujące przebarwienia skórne. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z dobrym dermatologiem, który z pewnością znajdzie przyczynę zaistniałego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem Pani złości, ponieważ podczas ostatniej wizyty, przy korekcie mówiła Pani, że jest bardzo zadowolona. Nawet w tej negatywnej opinii przyznaje Pani, iż piękny kolor szarości utrzymywał się jednak przez pól roku, więc moja usługa wykonana była prawidłowo. Nie jest mi znany obecny stan Pani zdrowia ani zmiany zachodzące w Pani organizmie, dotyczące zmian skórnych. Nie mam wpływu na zmiany np. łuszczycogenne swoich klientek lub zmiany powodujące przebarwienia skórne. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z dobrym dermatologiem, który z pewnością znajdzie przyczynę zaistniałego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry