Niestety kupiłem garnitur w tym sklepie, stałem w złym świetle i nie widziałem pewnych niedoskonałości. Pani z obsługi okazała się kierownikiem, której zależy wyłącznie na sprzedaży co miało potwierdzenie w późniejszej rozmowie nt. zwrotu. W innych sklepach nie ma problemów ze zwrotem nawet gdy są takie zapisy w regulaminie. Wybór jako taki jest, jakościowo przeciętnie, natomiast obsługa i podejście do klienta plus posprzedaż tragiczna.