Widok

Zamiast 15 min 75 min czekania

Zamówiona taksówka miała byc na miejscu po 15 min. Po tym czasie otrzymałam SMS ze taksówka juz czeka. Zaznaczam ze była to pozna godzina i czekaliśmy z małym dzieckiem. Po wyjściu przed budynek taksówki nie było. Po skontaktowaniu sie z kierowcą okazało sie ze jest w zupełnie innym miejscu. Wytłumaczyłam jak dojechać i miał byc za 15. Po kolejnym telefonie za kolejne 10 min, potem za 3.. Po godzinie zadzwoniłam na centrale i powiedziałam jaka jest sytuacja i poprosiłam o wyznaczenie trasy zeby pomogła kierowcy dojechać bo tal długo juz czekamy. Pani ktora odebrała powiedziała opryskliwie ze to nie jej problem bo tylko przyjmują zgłoszenie i wywnioskowałam ze zawrac jej głowę. Powiedziała ze mogą odwołać przyjęcie zgloszenie a ja zostałabym sama z dzieckiem. ŻENADA, NIEUPRZEJMOŚĆ OBSŁUGI I BRAK CHĘCI. NIE POLECAM
Moja ocena
jakość usług: -
 
bezpieczeństwo: 2
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

1. Tak działa psychika człowieka, że zadowolony powie 2 osobom, że było OK, albo nic nie powie bo było tak jak powinno być. Niezadowolony powie 8, albo będzie pisał na forum że było źle. Miała Pani pecha i musi Pani teraz pożalić się całemu światu. Korzystałem z tej firmy dziesiątki razy i zawsze było OK. 2 razy trzeba było długo czekać ale Pani z centrali powiadomiła mnie o tym i miałem prawo do decyzji czy to akceptuję i czekam, czy rezygnuję.
2. Firma tania i "coś za coś". Wybierasz tanie rozwiązanie bo tak wolisz albo Cie nie stać na inne, to nie oczekuj a tym bardziej nie żądaj luksusów i królewskiej obsługi.
3. W nocy w Gdyni 2 osoby płacą mniej za Speed Drivers niż za komunikację miejską z przesiadką.

Nie mam udziałów w tej firmie ani w niej nie pracuję. :-)
Pozdrawiam malkontentów i optymistów również.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry