Widok

Zamiatarka budowy trasy kaszubskiej.

Czy ta zamiatarka musi jezdzic przed g. 8 tepem zolwia, rano kiedy wszyscy wioza dzieci do szkoly, robiac potezny korek. Litosci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

wolę to, niż dostawać kamieniami po szybie czołowej
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wstać 15 minut szybciej a nie na ostatnią chwile. Gdyby każdy tak praktykował to i ruch przy szkole byłby szybciej rozładowany.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby każdy to praktykował to korki zaczynałyby się 15 minut wcześniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wystarczyloby troche zrozumienia ze strony budowlancow i ok g 8 nie zamiatac, bo tego dnia korek byl do dobrzewina. A jest to zaledwie 20 min kiedy jest duzy ruch
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Gwarantowany lament ze auta błotem ubrudzone. Jak zawsze problem. Przeciez autami ludzie przemieszczają sie o rożnych godzinach do i z pracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A nie lepiej, tak jak w cywilizowanych krajach Europy, myć koła przed wyjazdem na drogę publiczną ?? Tak to działa na budowach. Niestety , u nas wykonawcy chcą wszystko zrobić jak najtańszym kosztem. Ja zgłaszam zabrudzenie drogi na policję ilekroć jest błoto i deszcz. Jak im zaczną solić mandaty i grzywny ( można do 1500 zł ) to może chwilę brudasy pomyślą .. I tak każdego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam nadzieję że wozisz ze sobą wodę i jak wjezdzasz na asfalt z drogi gruntowej to myjesz koła Widzę że lubisz donosic na innych Weź lepiej jedz do Szemuda i donies Kalkowskiemu na drogi w Bojanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzę, że zupełnie nie rozumiesz różnicy przy wyjeździe z drogi gruntowej a prowadzeniu budowy i korzystaniu z drogi powiatowej przez pojazdy budowy. Tak , lubię donosić na bezmózgich osobników , którzy nie myślą tylko wykonują swoją robotę nie patrząc na to co odstawiają wokoło. Stwarzają zagrożenie dla innych . Jak wylecisz na tym błocie i mazi na zakręcie po deszczu to wtedy napisz o twoich przemyśleniach na temat błota na drodze. Jak będziesz w stanie pisać Tylko wtedy to już będzie za późno ..
Naprawdę nigdy nie widziałeś myjni przy wyjazdach z budów we Francji, Niemczech, Austrii ??? Polecam pojechać i zobaczyć . Ale chyba widziałeś jak budują i remontują autostrady w Niemczech ? Widziałeś tam błoto na przejezdnym odcinku autostrady ??
To dlaczego te zwały błota mają być w Bojanie ?? To ma być normalne bo w Polsce ??
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Brawo Piotr tych tępaków niektórych trzeba uświadomić jakie skutki mogą być.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak. Musi jeździć jak zawozisz dzieci do szkoły. On robi to specjalnie. Ewentualnie wina Tuska
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wcześniej niezadowolenie ze jezdzi i utrudnia, teraz ze w ogóle jezdzi. Kilka razy dziennie przejeżdzam kolo budowy i szczerze, jak na polskie standardy jest dobrze. Zawsze moze byc lepiej oczywiście.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale również gorzej. A tak naprawdę nie jest źle. Zamiatają i gitara. Kierowca niech się dostosuje do znaków to z drogi nie wyleci.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak pisałem dawno temu tj. kilka miesięcy temu że ciężki sprzęt zniszczy nam drogę i pojazdy to jaki przygł....p się pienił że wymyślam. Dlaczego przy takich kosztach jako mieszkańcy Bojana nie wyłania asfaltu na Mj. Bojana tylko leżą te post...e. Jumbo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (422 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

cena prądu (6 odpowiedzi)

Szanowni Państwo, okres przedświąteczny może nie sprzyja rozważaniu o kosztach za prąd, zgłaszam...

Groźny pies (7 odpowiedzi)

W Bojanie pomiędzy ulicami Czarna Góra a Władysława Jagiełły chodzi wielki pies w kolorze...

do góry