Studiuję fizjoterapię stacjonarnie na AWFiS 5 rok i nikomu nie polecam.To co się tam dzieje,to inny świat.Nikt nie stoi po stronie studentów.Brak szacunku,arogancja i zachowania jak do uczniów gimnazjum. Przez studia magisterskie nic,ale to nic nowego z fizjo się nie nauczyłam. Materiał powtarzany z 3 roku studiów,a na 1 roku magisterki tylko JEDEN przedmiot stricte związany z fizjoterapią,na którym tak jak pisałam wyżej materiał był ten sam (nawet prezentacje te same) co na 3 roku.Studenci leżą na śmierdzących, obdartych kozetkach w salach,których nikt nigdy nie sprząta.Kurz sprzed 10 lat.Studenci musieli się składać,aby zakupić laski do ćwiczeń, piłki gimnastyczne lub poduszki sensomotoryczne.Przedmioty za 1 ECTS (np. farmakologia, genetyka) są najbardziej wymagające, strasznie ciężko je zdać, a niezwiązane z fizjo.Wykładowcy nie przychodzą często na zajęcia.Nie da się porozumieć z nimi.Praktyki 90h trzeba robić w tydzień, musimy je robić w trakcie zajęć, przy czym nie ma miejsc w szpitalach bo AWFiS nie podpisuje umów.Do tego na 5 roku musimy wybierać specjalizacje na siłę,bo są one przestarzałe i współczesna fizjo ma inne gałęzie,a na dyplomie jest ona ujęta.Mam masę przykładów