Widok

Zaoczne liceum dla dorosłych

Hej. Zastanawiam się nad wyborem zaocznego liceum dla dorosłych.
Może ktoś coś polecić? Może ktoś uczęszczał do Cosinusa i wie jak wygląda tam nauka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Liceum im. Bandury jest lepsze, z Cosinusem mam gorsze wspomnienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to też jest darmowe? Możesz powiedzieć coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest darmowe - płaci się, przynajmniej ja płaciłam koło 150 miesięcznie, chyba też jakieś niewielkie wpisowe.

próbowałam bezpłatnych zaocznych ale tam (przynajmniej ja tak miałam) traktują Cię strasznie instrumentalnie. W Bandrzue szło się dogadać co do terminów egzaminów, ale nie puszczali cię z niczym, nawet z językiem szło nieźle w przeciwieństwie właśnie do innych szkół,

tu jest adres jak coś
http://szkolywojciecha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=42
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze, że nie Bandery, tfu
hehe ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do liceum w blue education, nauka jest bezpłatna, nie ma na co narzekać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwyższa zdawalność matur jest po liceum w Cosinusie, także polecam to :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o mnie to zamiast Cosinusa, wybrałem szkołę progres. Kierunku są ciekawe i dostosowane do aktualnego rynku. Cena była niska i nie musiałem płacić opłaty wpisowej. To co miało też duży wpływ na moja decyzję to znajomość całego planu na semestr, dzięki czemu mogłem sobie zaplanować, kiedy będę mógł chodzić do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybacz, ale żak wygrywa ;/// świeeetna szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam na dwóch kierunkach w dwóch szkołach policealnych i zdecydowanie polecam żaka - super organizacja, ciekawe zajęcia, dobry kontakt z prowadzącymi. No i świetna atmosfera na zajęciach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem na informatyce w Cosinusie i myślę, ze mógłbym polecić. Jest sporo zajęć praktycznych i można sporo wynieść z zajęć. Ale warto poczytać jeszcze inne komentarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry