Widok

Zaparkować mimo niebezpieczeństwa

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Dziś około godziny 17.05, Pan kierujący pojazdem marki Ford Focus o nr rejestracyjnych GD 248CG - podający się za lekarza zajechał mi drogę na ul. Gościnnej 5, ponieważ chciał zaparkować na wolnym miejscu. Wykonał bardzo niebezpieczny manewr - od kolizji dzieliły nad dosłownie centymetry. Jechałam z dzieckiem i innymi członkami mojej rodziny. Kiedy Pan już zaparkował, odjechałam kawałek dalej i zatrzymałam samochód. Cała trzęsłam się z przerażenia, ponieważ jako matka zależy mi przede wszystkim na zdrowiu i życiu dziecka. Natomiast ta sytuacja mogła doprowadzić do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Sama również jestem osobą związaną z medycyną, nie raz już byłam świadkiem wypadków, nie raz udzielałam pierwszej pomocy poszkodowanym - życie i zdrowie każdego człowieka jest wartością nadrzędną (a już szczególnie życie i zdrowie dziecka). Byłam niezmiernie przerażona tym, co się stało, dlatego też postanowiłam zwrócić Panu uwagę, żeby na przyszłość unikał takich bardzo niebezpiecznych sytuacji. Jednakże Pan postanowił nie posłuchać mojej rady i zaczął mnie obrażać i grozić mi, cytując dosłownie >> wsadzeniem do aresztuzrobię Ci siarę na cały Gdańsk
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

pewnie bujda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak się bawi branża medyczna ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anka nie marudź zjedz snikersa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

typowa "madka", wątek dziecka jest w tym poście totalnie niepotrzebny, ale i tak go wcisnęła. nie obchodzi nas twój dzieciak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry