Widok

Zapraszam na sesje wróżebne!

Witam serdecznie! Jetem młodą wróżką z dużym bagażem życiowym, który sprawił, iż weszłam na drogę rozwoju duchowego. Kartami zajmuje się od 2 lat (runy, tarot), pasjonuje się także numerologią oraz innymi dziedzinami pomocnymi w analizie osobowości i wibracji.
Zapraszam na sesje wróżebne osobiste (w Rumii) bądź poprzez komunikatory internetowe. Inwestycja 50zł/1h
Zapisz się!
i-z-i-s@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozwój duchowy ma się do Tarota tak, jak murarka do informatyki. Dlaczego nie robisz tego co robisz za free? Dlaczego ja, czy ktokolwiek inny, miałby dać Ci kasę??? AŻ 2 lata praktyki? Wow...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
50zł to lekkie przegięcie.Znam osoby co robią to za 20zł i sesja trwa ponad godz.
[url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]image



zaopiekuję się Twoim pupilem pod Twoja nieobecność....pisz shana22@tlen.pl




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laska Ty to jakas zgieta jestes, 2 lata praktyki?????? hehehehe zmien dilera bo cie oszukuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te a za ile chapiesz dzide?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRAWDZIWA wróżka nie bierze pieniędzy ...
Także powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdziwy kolejarz, sprzedawczyni, nauczyciel, lekarz, ksiądz....też nie biorą pieniędzy. Wszyscy przecież pracujemy za darmo. Jak Ona śmie żądać zapłaty za pracę! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

do góry