Widok

Zapraszam...

Dziewczyny, którym podobnie jak mi z powodu naturalnej kolei rzeczy wykruszyło się z lekka towarzystwo, a lubią spędzać czas na spacerach, jakimś pysznym obiedzie, zakupach czy przed tv z butelką wina:). Preferowane parametry podobne do moich- ok 35 lat, męża brak, dzieci tym bardziej :)) zostawiam kontakt armagia79@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowy cwaniak salceson ten aradash
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zostawcie chłopinkę aradasha w spokoju. Wpadnie w depresję i wiosnę będzie miał w plecy. Niech się rozwija ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry