Widok

Zaproszenie na Rajd Gringo 2005

Witam!
Chciałbym zaprosić wszystkich do udziału w rajdzie przygodowym Gringo 2005.
Z założenia będzie to rajd krótki, jednodniowy - dla wszystkich.

Trasa to:
- ok. 50 km rowerem
- ok. 10 km kajakiem
- ok. 20 km pieszo
- zadania i odcinki specjalne (niewymagające od uczestników specjalistycznego przygotowania czy sprzętu)

Rajd odbędzie się w sobotę 17 września 2005r. w okolicach Ostrzyc.
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie www rajdu: http://www.gringotravel.pl/index.php?ID=4

Zapraszamy!

Adam Augustyniak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pół na pół południe Polski / Trójmiasto... może ktoś jeszcze dołączy?

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry