Widok

Zapytanie.

Dlaczego dla hasła "zdunek" wyświetla się Pitstop Polska ????

Dlaczego jako identyfikacja zaznaczone są: autoryzowane punkty sprzedaży Renault ??? Przecież tak nie jest !!!!!!!!!!!
Moja ocena
Pitstop Polska Sp. z o.o. kategoria: Autoryzowane serwisy samochodowe ASO
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas realizacji: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 9
No właśnie! Dlaczego tak jest?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
To wszystko wina systemu......a dlaczego Tupolew rozbił się pod Smoleńskiem ??? To są pytania bez odpowiedzi...tajemnice których nigdy nie poznamy, nie warto sobie zawracać tym głowy Panie Kolego :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 23
Niektórzy zawracają sobie głowę problemami, które de fakto są usprawiedliwieniem czyjejś porażki...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24
niektórzy wolą się ślizgać na czyimś Nazwisku i czyjejś wieloletniej pracy tak to już jest jak się nie ma swojego brendu najłatwiej sie podpiąć pod inną markę wszystkim znaną i szanowaną !
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 11
Po Pierwsze - BRAND, nie brend :D , a po drugie to już "po Pierwsze" pokazuje że poziom Twojej wiedzy eliminuje Cię z dalszej dyskusji.....
Żałosne jest pisanie takich bzdur....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 25
do: PEREZ

Co się czepiasz pisowni ???? Tutaj nie chodzi o pisownie tylko o sens wypowiedzi... Szanujmy w sieci swoje wypowiedzi, bo dojdziemy do poziomu "rynsztoku" ;) Miłego dnia.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5
szanować to można rzetelne i uczciwe wypowiedzi a nie bzdury wypisywane przez pracowników pewnej firmy.....byłeś w serwisie że się wypowiadasz ? naprawiałeś auto ? ja to zrobiłem i uważam że w porównaniu do konkurencji jakość i poziom obsługi jest nieporównywalnie lepszy.takie są moje odczucia.więc jak widzisz piszę o konkretach a nie pustych frazesach (jeżeli wiesz co to znaczy :) oczywiście zawsze możesz sobie napisać że pewnie jestem podstawiony czy coś w tym stylu :) bo słodzę.
rada na przyszłość : nie wazelinuj w robocie bo i tak cię zwolnią :D
pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18
perez,
dwie opinie wyżej piszesz jako kamil w. z tego samego kompjutera (w pełni zadowolony)
i też słodzisz... ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5
na pewno tak :) z tego samego kompjutera :) a może z twojego co ?? żałosne....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
ale bzdety sami to chyba pisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ZDUNEK ma jakąkolwiek opinię? Lepiej żeby nie miał żadnej niż takiej jaką ma. Internet pełen informacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając powyższe gorzkie opinie nasuwa się jedno sformułowanie: "zazdrość".
To nasza cech narodowa, polska cecha ...
Jednemu "żal" tego że inny zaryzykował i mu się uda ...
(a przecież każdy jest kowalem własnego losu ...)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry