Widok

Zarysowany samochód

Witam czy ktos miał doświadczenie ze zarysowano lakier na samochodzie z rejonu płyty redłowskiej bo ja tak i wiem kto to jest czekam na odzew na tym forum i podanie namiaru do siebie a ja pokaże sprawce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety mi zarysowano auto kilka razy w ciągu 2 lat (odkąd mieszkam na płycie). Raz sprawca sam się zgłosiła ale w pozostałych przypadkach się nie odnalazł...z parkingami i miejscami gdzie można by zaparkować auto na płycie jest bardzo kiepsko dlatego też ludzi pchają się w różne zakamarki pomiędzy innymi autami i stąd zarysowania. A poza tym niektórzy w ogóle nie powinni wsiadać za kierownicę....również kilka razy byłem świadkiem jak ktoś wsiadał do auta, ruszał, puknął w auto za sobą lub przed sobą i potem jak gdyby nigdy nic odjeżdżał....porażka...nie wiem skąd tacy ludzie się biorą...nie dość, że niszczą cudze mienie to jeszcze nie potrafią się do tego przyznać i odjeżdżają jak gdyby nigdy nic...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie to nie jest kwestia parkowania to jest ewidęntna szkoda to znaczy przeciągniecie czymś ostrym przedmiotem wzdłuż samochodu ten sprawca działa w okolicach sklepu sieć 34 bo tam mieszka tak jak wspomniałem znam tego sprawce lecz za reke nie złapałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To skoro go za rękę nie złapałeś to skąd masz pewność, że to on?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałem jak iny samochod przeciągnoł czyms ostrym az było słychac pisk to było troche wczesniej nie przypuszczałem że mnie to spotka to na 99% to ta osoba to tez było na przeciwko tego sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikrus do ciebie pisze zdenerwowałeś mnie poczułem sie obrazony jak napisałem że przerysowano mi samochod a ty pytasz zkąd mam pewnośc kto to. Tak mam pewnosc nie czytasz dokładnie ze wskaze sprawce a zreszto daj boże nie masz rys na lakierze u siebie jestes szciesciazem .szybko odpisałes ale nic mi nie pomogłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry