Widok

Zasięg GSM

Witam,
niedługo przeprowadzam się do Bojana i zauważyłem, że w nowej lokalizacji (okolice lasu przy ul. Lesoki/Na Dambnik) mam strasznie słaby zasięg GSM. Mój operator korzysta z sieci Plus, ale wiem, że z T-Mobile też "nie ma szału" w tym miejscu. Zastanawiam się czy zmiana operatora cokolwiek by zmieniła na lepsze.

Jakie są Wasze doświadczenia z Waszymi operatorami w tej kwestii?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak szukalam działki pod dom, to pierwsze co sprawdzałam, to czy jest zasięg... jedyny sposób, żeby potem nie mieć problemów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

"Jak szukalam działki pod dom, to pierwsze co sprawdzałam, to czy jest zasięg.." - niech zgadnę, telefonistka. Zdradź, co było drugie najważniejsze przed decyzją o budowie domu - plisssssssssss.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szukaj w innej miejscowości bo tam masakra !!!!!!! I nie chodzi o zasięg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

przepływ energii Chi w otoczeniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czarna Góra - jak sprawdzałem na mapie BTS to wychodziło, że najlepiej powinien działać Orange (nadajnik na kościele). Ja mam Plusa i jakoś daje radę z dzwonieniem, ale już transmisja danych wewnątrz budynku lipa. Żona ma Playa i jest dużo gorzej. Jako, że jestem spętany umową zawieraną gdy mieszkałem w Gdyni przed podpisaniem nowej umowy kupię startery z Orange / T-Mobile i będę sprawdzał jak się sprawują
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cenne informacje, będę musiał w takim razie też wypróbować Orange i/lub T-mobile.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Póki co wypróbowany t-mobile. Jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Plusem zawsze były problemy, dobrze działa natomiast T-Mobile. W domu korzystaliśmy jednocześnie z tych dwóch sieci, więc było porównanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Glosujcie (12 odpowiedzi)

Dalej na kalkowskiego i jego pryncypałów to w Bojanie napewno zobaczycie zmiany na lepsze jak...

Zakup bliźniaka (27 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

do góry