Z uwagi na świetną lokalizację, wybraliśmy tę restaurację mimo kilku bardzo negatywnych opinii przeczytanych na tym właśnie portalu. Wnętrze niestety jest bardzo odstręczające, wydawało się czyste, ale jest po prostu bardzo nieładne. Obiekt naprawdę ma potencjał, dlatego mam ogromną nadzieję, że właściciele zdecydują się na remont. Menu jest przejrzyste, duży plus za angielskie (stosunkowo bezbłędne) wersje nazw, co jest dla mnie bardzo ważne (mój mąż nie mówi po polsku). Smak potraw okazał się największym zaskoczeniem: zupa won-ton i pierożki pekińskie były całkiem niezłe, brokuły w sosie czosnkowym doskonałe, a wieprzowina po seczuańsku również bardzo dobra. Za dwudaniowy obiad dla dwóch osób wraz z napojami zapłaciliśmy 80zł, co przy bardzo sycącym posiłku było miłym zaskoczeniem. Niestety, bardzo miła kelnerka była momentami trudna do złapania, co było dziwne, ponieważ obsługiwała jedyny zajęty stolik w całej restauracji. To wrażenie zostało jednak zatarte pięknym uśmiechem i dobrą znajomością angielskiego, co nie jest wcale regułą. Plus należy się również za strefę dla niepalących. Zamierzam wrócić do Yang Guang i mogę tę restaurację polecić z czystym sumieniem.