Widok

Zaspa-Rozstaje, ul Rzeczypospolitej 23 chcą zbudować nowy klocek mieszkalny!

Nasze miasto zgodnie z hasłem: "Gdańsk miastem przyjaznym dla deweloperów" informuje nas że planowany jest kolejny klocek mieszkalny na Zaspie Rozstaje.

Właśnie przyszła informacja że prowadzone jest postępowanie administracyjne w sprawie "... ustalenia warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie budynku mieszkaniowego wielorodzinnego z podziemną halą garażową przy Al. Rzeczypospolitej 23 na działce 235/3 obręb 033. ..."

Sprawdziłem na mapce to jest działka zaraz za parkingiem przed blokiem Żwirki 1 wzdłuż Rzeczypospolitej (pomiędzy blokami na Żwirki 1 a 5).

Zawsze próbowali tam wcisnąć stację benzynową albo coś usługowego teraz próbują postawić blok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Blok mieszkalny, to chyba lepsza propozycja dla sąsiadów, niż stacja benzynowa?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie ma lepszej lub gorszej propozycji.
Obie są marne, albo miałeś mieć stację benzynową za oknem, albo teraz, jak to przejdzie klocek kilkupiętrowy (obstawiam minimum 6 pięter plus wysoki parter) żeby sobie popatrzyć w czyjeś okna.
Wcale bym się nie zdziwił jak by i stację benzynową dodali ... przez przypadek w tym projekcie :P

Tak na marginesie dla niezorientowanych to jest całkowicie nowa inwestycja, a nie ta co ją udało się przyblokować na placu przed ul. Burzyńskiego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Na facebook'u Rady Dzielnicy Zaspa Rozstaje dodano info o obradach 18. grudnia. Jest tam jeden punkt pt. "Spotkanie z zarządem SM Rozstaje, prezentacja projektu zabudowy działek pomiędzy blokami z ul. Burzyńskiego i Żwirki i Wigury. W ramach przyjęcia informacji w tym temacie zaproszona została poseł na sejm pani Małgorzata Chmiel".

Coś czuję, że przez nieudaną akcję na Burzyńskiego, tutaj mogą być już dobrze przygotowani i postawić na swoim...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co ma być ? sr*lnik dla kundli ?
Dobrze że budują to trochę te slumsy przysłonią.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Zapewne pewien agresywny Pan Chirurg ze Żwirki i Wigury 5 - będzie pyszczeć ,że widok mu przysłania jakiś tak blok. Przecież cały czas ściska d*psko ,że przed jego oknem powstał Kort i trudno mu wypoczywać w spokoju po "" bardzo ciężkiej pracy w Miernej Przychodni"...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry