Widok

Zastanowilabym sie dwa razy!

pierwsze wizyty przebiegały bez zarzutu. Na ostatniej nie dostałam zdjęcia z USG, a z tego co sie zdarzylam dowiedziec, jest obowiązkiem lekarza wydac zdjecia, jezeli takowe byly robione. Nie wpuscil osoby na samo USG, gdzie do mnie powinna nalezec decyzja, czy ktos wchodzi czy nie i ja decyduje o tym, czy bede skrępowana. Lekarz olał zdrowie moje i dziecka nawet nie wspominając o jakichkolwiek witaminach, suplementach diety. To jest moja pierwsza ciąża, wiec lekarz powinien mnie kieriowac i sam mowic co powinnam,a czego nie. jestem rozczarowana i do dr Szczypka na pewno nie pojde wiecej. Kasuje zawsze tak samo( jest to drogo, jezeli nawet nie wydaje wydrukow, nie udzielil mi wystarczajacych wskazowek). Moim zdaniem powinno byc taniej a nie placi sie nawet za nagly wypadek a lekarz jeszcze bezczelnie na koniec dopomina sie o zaplate. Chodzilam do wielu lekarzy, jak nie zaplacilam to nie robili akcji z tego powodu, a naglych "przypadkow" nie kasowali.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 57

rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazdemu bym polecila tego lekarza,uwazam ze jest najlepszy,nawet na koniec swiata uwazam warto za nim pojsc hehe.Dokladny ,konkretny,poswieca w 100% czas pacjentowi,pytalam o wszystko nawet o blache sprawy,zawsze wychodzilam zadowolona z gabinetu.Pan doktor prowadzil moje 2 ciaze,obecnie jestem juz z synkiem w domku a urodzilam 11.O1.2011 oczywiscie przy obecnosci doktora,opieka super naprawde nie mam co nazekac.Majac obawy dzwonilam do doktora ktory byl na urlopie zawsze odbieral tel i mowil co robic w przeciwienstwie do lekarzy co wylaczaja tel czy nie odbieraja w nocy,a tu odwrotnie moglam zawsze dzwonic w nocy,jesli lekarz mial dyzur w szpitalu mnie cos martwilo to bez problemu mozna bylo przyjechac do niego do szpitala.Nie wiem ludzie pisza o nim takie zeczy?? zastanawia mnie to bo polecam go naprawde wszystkim i nie zmienie lekarza napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
też potwierdzam, do dr Szczypka chodziłam jak przyjmował w przychodni, i traktował swoje pacjenki rewelacyjnie, dawał swój nr tel (co nie jest normalne w NFZ) i nigdy nie dam złego słowa na niego powiedzieć , dzięi niemu mam 2 zdrowych dzieci.

Co do zdjęcia to nie jest ono obowiązkowe, jeżeli USG jest robine co miesiąc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawe, nie chcesz zapłacić, a potem wypisujesz, że lekarz bezczelnie upomniał sie o zapłatę. Upomniał się, bo wykonał pracę, za którą należy się zapłata - skoro decydujesz się na prywatną wizytę, nie oczekuj jej za friko. Inni się nie upominali i wydawało Ci sęe, że wszyscy będą tacy delikatni, a Ty nie bedziesz musiała płacić i stąd ta totalna krytyka doktora, że kazał zapłacić?
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanowiłabym się dwa razy nad istotą Pani uwag:
- po co Pani tyle zdjęć? Dr za każdym razem wykonuje USG, co w przypadku ciąży nie bywa "obowiązkowe" u innych ginów...
- czy do gabinetów innych lekarzy specjalistów również zabiera Pani tę "osobę"? Dr Szczypek - z uprzejmości i rzadko spotykanej empatii - nie odmawia ojcom obecności przy badaniu USG. Widocznie w tymi przypadku miał jakiś wyjątkowy powód.
- co do witaminek, to przy pierwszych wizytach (które "przebiegały bez zarzutu") na pewno była o tym mowa. Informacje o suplementacji diety kobiety w ciąży można zasięgnąć również NIEODPŁATNIE w każdej aptece (wystarczy samej się zainteresować).
Jeśli chodzi o kierowanie i mówienie, co Pani powinna, a co nie... hmmm... Dostęp do internetu -jak widać- Pani ma, jest też mnóstwo publikacji książkowych na ten temat - powtarzanie przez gina ogólnodostępnych informacji jest, moim zdaniem, zupełnie zbędne. Podstawą powinno być dobre porozumienie i dialog z lekarzem. Jeśli nie udało się tego osiągnąć z drem Szczypkiem, to rzeczywiście polecam zmianę lekarza. Aczkolwiek, nie wyobrażam sobie, kto spełniłby Pani oczekiwania - nawet za opłatą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli kogoś nie stać to ciążę można bez problemu prowadzić w ośrodkach publicznych,a nie prywatnie więc nie ma sensu wypisywać,że "drogo" itd.Osobiście kiedyś sama zapomniałam zapłacić i lekarz Szczypek nie upomniał się o zapłatę także nie wiem skąd w ogóle taki scenariusz.Od "nagłych przypadków" jest izba przyjęć bądź SOR lub KOR a nie prywatny gabinet także radzę się dwa razy zastanowić zanim zacznie się wypisywać bez sensowne bzdury ;]
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli chodzi o zdjęcia USG wystarczy powiedzieć ,że się takie zdjęcie chce i czy mógłby Pan wydrukować ja od kiedy chodze na USG to sie pytam czy mógłby mi w razie umiejetnosci i ulozenia dziecka wydrukowac w miare wyrazne zdjecie ( trzeba tylko o tym powiedziec a nie siedziec cicho) a co do tego zdania: "Jeśli chodzi o kierowanie i mówienie, co Pani powinna, a co nie... hmmm... Dostęp do internetu -jak widać- Pani ma, jest też mnóstwo publikacji książkowych na ten temat " LEKARZ MA OBOWIAZEK O WSZYSTKIM MÓWIĆ OD TEGO JEST a w internecie można samemu doczytać nie zawsze to co jest w internecie jest zgodne z prawdą.
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepiej nie rób wstydu dziecku i daj mu normalne imię.Antonina ale wiocha!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moim zdaniem "zapomnienie" o zapłacie za wizytę to zwykła kradzież. Lekarz przyjmując w swoim PRYWATNYM gabinecie(za który płaci!!!!!)nie musi rezygnować ze swojego wynagrodzenia.
Może trzeba było w NAGŁYM przypadku korzystać z państwowej służby zdrowia?
A lekarze, którzy nie dopominali się o wyrównanie rachunku przez Ciebie, robili tio ze zwykłej godności człowieka na poziomie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje dr. Szczypek ? Dla mnie to był najlepszy lekarz jakiego miałm :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia ul. Gen. Zaruskiego 2, Osiedle Patio Róży - gabinet prywatny. Nr telefonu 609075999. GORĄCO POLECAM - bez zwątpienia NAJLEPSZY GINEKOLOG!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja myślę, że to nie pacjentka, a po prostu konkurencja obsmarowała Doktora - to się, niestety zdarza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy moglabys mi powiedziec ile dr. Szczypek bierze za wizyte? :) poniewaz chcialabym bardzo sie do niego wybrac
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie rozumiem problemu. Chodzę do Dr Szczypka prawie od początku ciąży i nie narzekam. Fakt nie zawsze daje usg,ale przedstawia podczas usg położenie płodu że właściwie wszystko wiem. Sam wydruk usg nie jest mi potrzebny, ważne że maleńka jest zdrowa i dobrze się rozwija. Co do pieniędzy to może mała kwota to nie jest, ale nikt nie kazał ci iść prywatnie idź państwowo i wtedy dopiero będziesz narzekać na jakość usług, wiem coś o tym. Miałam ginekolog która jakby za karę nią została, zero podejścia do pacjenta. A Szczypek jest rewelacyjny co tu dużo mówić, ma podejście i nigdy nie miło mnie nie potraktował.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A moze gosciu, ktorego lekarz nie chcial wpuscic byl po prostu podpity, he?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry