Zatoczka
~J
188.252.17.*
(10 lat temu) 25 stycznia 2016 o 17:24
Chyba zacznę robić zdjęcia tym autom którym ciężko podjechać na parking przy szkole, codziennie widze te same mamuśki na zatoczce przy szkole ,zacznę wstawiać na forum , chociaż dalej wątpię ze to coś pomoże ,ludzie są beznadziejnie leniwi .....
22
6