Widok

Zatoczka

Chyba zacznę robić zdjęcia tym autom którym ciężko podjechać na parking przy szkole, codziennie widze te same mamuśki na zatoczce przy szkole ,zacznę wstawiać na forum , chociaż dalej wątpię ze to coś pomoże ,ludzie są beznadziejnie leniwi .....
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 6
To co sie dzieje rano przed szkola to jakas masakra. Gdzie jest ta wspaniala policja do karania tych debili, ktorzy zatrzymuja sie gdzie popadnie i blokuja ruch na drodze nie zwazajac na nikogo?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry