Od 10 lat jestem stałą klientką teraz to już byłą klientką! Obsługa telefoniczna fatalna! Są dni, że nie mogłam się dodzwonić nawet przez 1,5h! Ostatnio specjalnie szybciej zadzwoniłam po taksówkę, żeby już czekała na mnie jak wysiądę z pociągu. Taksówki nie było! Musiałam na nią czekać 20 minut bo dyspozytor zapomniał o moim zleceniu! W dodatku podjechał koleś z rozwalonym samochodem! Nakoksowany burak, który pisał smsy i dzwonil do swojej laski! W samochodzie syf i smród. Drzwi z tyłu były tak wgniecione, że nie dało się ich otworzyć! Musiałam siedzieć z przodu obok tego buraka! Innym razem dziadek (znany wszystkim) ze starego mercedesa bezczelny do granic mozliwości! W taksówce mnie wyzywał bo przyjechał za szybko i twierdził, że 2 min się spóźniłam! W czasie jazdy kazał mi wysiąść i cytuję jego słowa powiedział 'w********aj gówniaro!' Po pierwsze gowniarą nie jestem. Jestem dorosłą kobietą, matką i żoną! Moje skargi olaliście! Już nie wspomnę, że coraz częściej przyjeżdżają po mnie w bardzo złym stanie taksówki. W środku syf, smród i niezbyt mili taksówkarze. Ja już wam podziękuję. Szkoda mi na was moich pieniędzy!