Widok

Zawiedziony

Strona przekonywująca i zachęcająca do powierzenia firmie swojego zlecenia ale ... Kilkanaście dni temu zadzwoniłem do biura chąc się umówić na spotkanie w celu wyceny prac, uprzejma Pani wykręcała się że to nie warte, stanęło na tym że mam wysłać maila z opisem całej funkcjonalności i napisać do kiedy potrzebuję wyceny. Tak tez zrobiłem zaznaczając że jest ona mi bardzo potrzebna i jeżeli uważają termin 5 dni za niemożliwy do dokonania wyceny to proszę o informację abym mógł skontaktować się z inna firmą, niestety zero odzewu. Może mają dużo kontraktów i nie dbają o nowych klientów, ale jakikolwiek by nie był ten powód to dla mnie jest to naganne na tyle że pofatygowałem się dodać opinię.

wypowiedź zmoderowana ( 2011-04-28 11:36:42)

Moja ocena
kreatywność: -
 
jakość usług: -
 
czas realizacji: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Jest nam niezmiernie przykro, iż nie udało nam się przygotować oferty w tak krótkim czasie, a tym samym nie mógł Pan skorzystać z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że renoma firmy dwakroki.com oraz najwyższa jakość usług sprawia, że Klienci przesyłają ogromną liczbę zapytań, na które nie jesteśmy fizycznie w stanie odpisać w krótkim czasie. Tym bardziej jest nam przykro, że nie udało nam się rozpocząć współpracy, która zaowocował by kolejnym udanym projektem!

wypowiedź zmoderowana (admin137, 2011-04-28 11:36:42)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry