Widok

Zawód

Witam
Chciałabym bym podjąć studia/szkołe policealną w celu zdobycia konkretnego zawodu, który mogłabym realizować na własny rachunek, bardziej dla przyjemności niż dla pieniędzy, gdyż pracę już mam. Szczególnie chciałabym zdobyć zawód, który w przyszłości mogłabym wykorzystać do pracy w okolicach morza. Myślałam o fizjoterapii, techniku masażu, może ratownictwie medycznym.

Ktoś ma jakieś propozycje?

Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem po technikum. Teraz też kończę studia. Myślałam aby iść jeszcze do jakiejś policealnej szkoły. Wiadomo legitymacja fajna sprawa.. :p Ale zawsze jakieś dodatkowe ,,kwalifikacje'' sie przydadzą. Ale nie wiem czy gdzieś załapie się na darmową naukę hehe. Bo na studia juz za dużo wydałam.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Technika masażystę polecam robić w szkole cosinus, bardzooo dobrze uczą tego zawodu, jest też za darmo i zaocznie w weekendy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam masażystę w cosinusie, darmowe zajęcia a bardzo dobry poziom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zapoznać się z ofertą cosinusa, na pewno coś wybierzesz dla siebie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry