Jeśli szukasz dobrego, aktywnego i uczciwego agenta nieruchomości nie mogłeś lepiej trafić.
Pana Damiana Giniewicza polecił mi znajomy prawnik. Bez wahania oddałem mu klucze do mieszkania a sam oczekiwałem na najlepszą cenę. Prezentacja odbywała się bez mojego udziału. Pan Damian umieścił w internecie prezentację foto i filmową. Klienci byli zorientowani i w miarę zdecydowani. Dla mnie ważna była cena, czas bez znaczenia. Częste kontakty z panem Damianem pozwoliły mi być na bieżąco z ofertami kupujących. Z drugiej strony rzetelne podejście i miły sposób bycia pana Damiana ukształtował relacje między nami. W efekcie mieszkanie zostało sprzedane a znajomy prawnik i teraz już znajomy agent nieruchomości są zaproszeni z żonami i dziećmi do nas wiosną na grilla.
W czasie całego procesu sprzedaży mieszkania z Damianem widzieliśmy się kilka razy omawiając szczegóły. Żadnego klienta na oczy nie widziałem poza państwem kupującym moje mieszkanie. Raz przy umowie przedwstępnej a drugi raz przy podpisaniu umowy sprzedaży. Moje zaangażowanie było równe zeru. Widziałem i słyszałem natomiast jak wielką pomocą w ogarnięciu tematu Damian służył kupującym.
Szczerze polecam firmę Damiana.