Widok

Zdecydowane NIE

Właściciele wcześniej prowadzili hotel i jest jasne, że zupełnie nie znają się na opiece nad osobami starszymi i chorymi na demencję czy Alzheimera. Podczas rozmowy uzgodniliśmy koszt pobytu mojego taty na 3200 zł, a po kilku dniach przemyśleń właściciel stwierdził, że mój tata wydaje się osobą, którą trzeba cały czas pilnować i przez to cena wzrasta do 3800! (tata był przez ten czas jeszcze u nas w domu i właściciel nawet go nie poznał) Ponadto, skarżył się, że jedna jego podopieczna trzaska drzwiami, a drugi pan głośno krzyczy. Każdy kto ma choć trochę do czynienia z osobami z Alzhaimerem wie, że takie zachowania są na porządku dziennym i podopieczny wymaga stałej uwagi i pomocy. Taka opieka to wymagająca i odpowiedzialna praca, a właściciel zrobił sobie z niej biznes i zabawę w dom.
Decydując się na prywatny dom opieki chcę, by mój tata był w miejscu, gdzie dzięki fachowej opiece będzie bezpieczny. Tymczasem właściciele tego obiektu szukają staruszków, którzy nie będą zawracali im głowy i z którymi można czasem pograć w warcaby.
Rozmawiając z właścicielem, proszę pamiętać o jasnym ustaleniu kosztów pobytu, gdyż u tego pana wszystko może się bardzo szybko zmienić.

 Moja ocena

Dom Opieki Villa Alfa  |  (kategoria: Domy opieki)

  • Opieka: 1
  • Oferta: 1
  • Jakość usług: 1
  • Przystępność cen: 1
  • Ocena ogólna: 1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest tam normalna praktyka... Polecam dom opieki w Rumi, jedyny spośród pięciu, gdzie pacjentkę przed przyjęciem w ogóle zbadał lekarz! W każdym innym przyjmuje się "na twarz".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry