Widok

Zdecydowanie na TAK!

Panią Magdę znaleźliśmy w internecie, poszukując jak najlepszego agenta do naszej sprawy. Chcieliśmy sprzedać dom i zarazem kupić mieszkanie w bloku. Sprawa ta była trudna przez skomplikowane więzy rodzinne. Natomiast Pani Magdalena zawsze wspierała swoją wiedzą i wiedziała co robić od początku do końca. Omawiała na spotkaniach dokładnie każdy element procesu sprzedaży i kupna, dzięki czemu mogliśmy być spokojni o nasze dobro. Zawsze można było się z nią skontaktować, zapytać o cokolwiek nurtującego. Nie było żadnych problemów z dogadywaniem się co do spotkań i dalszego procedowania. Jest osobą bardzo sympatyczną, uśmiechniętą, "ludzką" :), indywidualnie podchodzi do klienta. Rzeczywiście, tak jak Pani Magda opisuje na stronie swojego biura- jest z klientem od początku do samego końca. Jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, widać, że robi to co lubi, co się ogromnie ceni!
Nasza sprawa już właściwie dobiegła końca i pozostaje tylko przeprowadzka. Bardzo dziękujemy, że trafiliśmy na Panią, bo bez Pani byłoby o wiele trudniej osiągnąć to, co teraz mamy. Wiemy przecież, że cała sprawa mogła zakończyć się gorzej... Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujemy ! :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Takie opinie są dla mnie niezwykle motywujące! Dziękuję za zaufanie i możliwość pomocy w trudnych sytuacjach. Jest mi naprawdę miło, że wspólnie dotarliśmy do mety:)
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za współpracę !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry