Widok

Zdecydowanie nie polecam

Trzy lata temu widziałem okna tej firmy i byłem bardzo zadowolony. Teraz zamówiłem okno, gdyż poprzednie ze starości mechanizmów zepsuło się. Wszystko było pięknie do momentu montażu okna. Okazało się, że okno przyjechało z niewłaściwymi okuciami, zamiast antywłamaniowych były zwykłe. Tłumaczenie działu obsługi klienta, że pomyłka na produkcji. Powiedziałem, że nie ma problemu, proszę wymienić na prawidłowe. Na wymianę okuć na prawidłowe czekałem miesiąc. W między czasie była zmieniana trzy razy data spotkania. Do tego tłumaczeniem opóźnienia był niby wypadek panów monterów co się okazało nieprawdą i byli bardzo zdziwieni tą informacją w dniu dzisiejszym. Szkoda, że tak perfidnie zostałem oszukiwany, lecz na przyszłość potencjalnym klientom radzę się zastanowić. Ciekawe jest też to, że firma zdaje się że ma tylko jedną parę panów montujących okna - tak można wnioskować tłumaczenie firmy, że nie można dokończyć u mnie usługi, bo jeden z panów jest w szpitalu (prawda jest taka, że nikt nie był w szpitalu z powodu wypadku w terminie mojej sprawy). Szkoda, że kolejna firma traci dobrą markę. Ja bynajmniej kolejnych okien nie zamówię w tej firmie jeśli będzie w taki sposób postępowa.
Moja ocena
Wilke & Wilke Stolarka Budowlana kategoria: Okna i parapety
obsługa: 4
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23
Już na szczęście padła ta (...) firma....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20
Witam.
Firma działa w innych segmentach.
Nie zajmuje się już obsługą klientów indywidualnych.
Niestety w okresie 15 lat pośród około 20000 klientów pojawili się niestety niezadowoleni.
Bardzo ubolewamy z tego powodu.
Zarząd
WW
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry