Widok

Zdecydowanie nie radzę

Przychodząc do pierwszej klasy we wrześniu miałam nadzieje, że poniżej napisane opinie są jedynie zbiorem mistycznych opowieści wypełnionych nienawiścią do ILO. Kończę aktualnie drugi semestr i nigdy w życiu nie byłam tak wyniszczona psychicznie jak teraz. Szkoła nie daje jakiejkolwiek formy odpoczynku. Nie uwzględnia ona wyjść do teatru czy muzeum ( jedynie po zakończeniu lekcji o godzinie 15:30, a biorąc pod uwagę, że większość uczniów dojeżdża z bardzo dalekich obszarów gdańska, a nawet spoza, nikt nie ma siły na jakiekolwiek zwiedzanie ). Jestem w klasie o profilu biologiczno chemicznym i żenująca dla mnie jest sytuacja związana z liczbą godzin przedmiotów maturalnych. Jedna godzina biologii i chemii ( na podstawie ).
NAUCZYCIELE ! Gnębienie, poniżanie, kompletny brak zainteresowania uczniami, brak możliwości kontaktu = opis idealny. Jedyną nauczycielką "z pasją" jest pani Garbowska od języka niemieckiego. Nauczycielka o takim samym nazwisku lecz od matematyki, KOSZMAR. Nie obawiam się tu używać takiego słowa. Bardzo niesympatyczna i prowadząca lekcję na poziomie klasy pierwszej... GIMNAZJUM. Zdecydowanie nie zgadzam się z poniższymi opiniami.
Nic w tym co napisałam nie jest fikcją. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, chętnie opowiem więcej. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ SZKOŁY< BO AKTUALNIE ZMAGAM SIĘ Z BARDZO ZŁYM STANEM PSYCHICZNYM.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
zastanawiam sie nad przeniesieniem sie do tej szkoly czy mogłabyś napisać tutaj swojego emaila? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry