Widok

Zdecydowanie odradzam !

Fatalny specjalista i brak honoru - to tragiczna mieszanka. Na wstępie powiem że ww. zakład nie wystawia paragonów. Kupiłem surowy kluczyk do samochodu i przyniosłem do zrobienia grot. - koszt usługi 50 zł. Grot został źle zrobiony co było widać gołym okiem - niestety ten wspaniały fachowiec nie potrafił przyznać się do błędu i odmówił zwrotu za usługę- o zmarnowanym materiale ( kluczyku nie wspominam). Z takim samym nowym kluczykiem udałem się do innego zakładu w Gdańsku i zrobili idealnie bez zająknięcia za niższą cenę a kluczyk działa do dzisiaj. Zdecydowanie nie polecam!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
czas realizacji: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Voytaz, nie spodziewaliśmy się takiej opinii po Panu.
Po pierwsze, jesteśmy "świeżą" firmą i nie mamy obowiązku wystawiania paragonów.
Po drugie, surowy klucz kupił pan w internecie i wysłali Panu zły surowiec - nie do tego samochodu
i informowaliśmy Pana, że klucz nie będzie działał. Mimo to nalegał Pan abyśmy podjęli się wykonania usługi nacięcia tłumacząc, że według Pana będzie on pasował. Pracownik doskonale pamięta sytuację ponieważ wielokrotnie wchodził Pan do nas negocjując cenę, a finalnie nabył Pan usługę za 25 a nie 50 zł. Tym bardziej jest nam przykro ponieważ wykonywaliśmy usługę na Pana wyraźne prośby, a po zwrot pieniędzy ani jakąkolwiek poprawkę nigdy już Pan nie wrócił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry