Przez bardzo długi czas starannie szukałam szkołę, ponieważ nie jestem Polką i wciąż istnieje niewielka bariera językowa. Zatrzymałam się na tej Szkole, bo były to przede wszystkim naprawdę szczere pozytywne recenzje, wysoki odsetek zdawania egzaminu za pierwszym razem, dobra cena, a poza tym nie musisz zawracać sobie głowy wyrobieniem PKK i badaniem lekarskim, wszystko wliczone w cenę. Dysponują pojazdami takimi samymi jak na egzaminie w Gdańskim PORD.Zajęcia teoretyczne odbywają się nie tylko w formie wykładów ale rownież w formie ćwiczeń z rozwiązywania nowych testów. Luźna atmosfera, a przy tym efektywna nauka. Na teorii z Mikołajem można dowiedzieć się wiele naprawdę przydatnych rzeczy, poza tym jest zawsze otwarty na dodatkowe pytania. Możesz korzystać z teorii ile chcesz.
I oczywiście gorąco polecam instruktora - Bartka. Jazdy odbywali się łatwo i bez nudy , ale jednocześnie były bardzo pouczające. Nie tylko cię wyszkoli, ale także będzie łapał do pułapek, co jest bardzo skuteczną metodą, dzięki której następnym razem na pewno nie powtórzysz swojego błędu :Ъ
Nadal nie mogę uwierzyć, że zdałam egzaminy za pierwszym razem !!! Jestem w 100% wskaźnikiem poziomu tej szkoły.