Pierwszy plus za jakość i smak pizzy - jest najlepsza jaką jadłam. Decydującą rolę odgrywają składniki a nie ciasto (bardzo smaczne). Zaimponowali mi ilością składników i przede wszystkim ich jakością. Mięso mielone świetnie przyprawione a kurczak jest prawdziwy a nie imitacja. Bardzo fajny pomysł z dwoma sosami gratis i nie są to miniaturki podawane w innych pizzerniach tylko naprawdę duże pudełka (polecam koperkowo - jogutowy i koktailowy)
Drugi plus za podejście do klienta - pierwsza nasza wizyta i nie mogliśmy się z Mężem zdecydować jaką pizzę wybrać. Uzyskaliśmy informację że nie ma problemu możemy wybrać jedną ale w dwóch różnych smakach. Niesamowicie sympatyczny Pan powiedział że jeśli mamy ochotę zaprosi nas na zaplecze i pokaże z jakich składników przygotowują pizzę. Zaimponowało mi to. Dwa dni później również postanowiliśmy się tam wybrać. Zamówiliśmy oczywiście po połowie duże pizzy. Kiedy dostaliśmy zamówienie okazało się że przez pomyłkę zamiast jednej po połowie zrobiono dwie duże. Zdziwiłam się gdy Pan przyjmujący zamówienie przyniósł karton z drugą pizzą i powiedział że ze względu na pomyłkę dostaniemy drugą gratis. Szacunek za przyznanie się do błędu. POLECAM