Widok
Zdecydowanie polecam :)
Nie zgadzam się zupełnie z powyższymi opiniami. Długo szukałam mieszkania dla siebie w całym trójmieście i jak weszłam do mieszkania na Marsa wybudowanego przez Towarzystwo Ziemskie, wiedziałam, ze znalazłam to, czego szukałam. Obsługa bardzo przyjemna, wyrozumiała (miałam pewne trudności z kredytem; nikt z TZ nie robił żadnego problemu); mieszkanie jest śliczne - skosy, antresola i wykończenia sosnowe po prostu mnie zachwyciły. Jest też ciche, co było dla mnie bardzo ważne. Polecam z całego serca :)
Moja ocena
Towarzystwo Ziemskie
kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
oferta: 6
jakość: 6
terminowość: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6