Widok

Zdecydowanie polecam

Dziś zdałam na kat. B, we wrześniu 2012 na kat. A - oba egzaminy za pierwszym razem.
Do obu kursów dokupiłam godziny dodatkowe.
Myślę, że nie ma szkół, które nauczą Was wszystkiego tylko w przewidzianym czasie (no, chyba, że ktoś urodził się z kierownicą w rękach) tak więc warto poćwiczyć troszkę dłużej.
W moim przypadku było warto :)
Parę słów o szkole: Wykłady prowadzi Pan Krzysztof - bardzo treściwie a jednocześnie ciekawie i w miłej atmosferze. Z wykładów nikt nie wychodzi z znudzony (nawet ci co przyszli tylko "odpękać" swoje godziny ;)
Jazdy na motorze prowadził Pan Jacek - człowiek z powołaniem do nauczania, wszystko tłumaczył "do oporu" (nawet po 10 razy jeśli trzeba było ;), ciut nerwowy ale trzeba być zdecydowanym by opanować kursanta na motorze :)
Jazdy autem odbyłam z Panią Alicją - bardzo wesołą, żywiołową instruktorką, która potrafi zmotywować i pochwalić :)
Na koniec moje babskie spostrzeżenia:
-instruktorzy nie palą papierosów (w autach nie śmierdzi),
-nie jedzą też śmierdzących rzeczy w trakcie pracy,
-nie przeklinają, nie podnoszą głosu bez potrzeby (czasem jednak trzeba ;)
-są punktualni
-otwarci na potrzeby kursanta

Dziękuję bardzo i pozdrawiam całą załogę! :)
Moja ocena
Mix kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za obszerny komentarz. Cel osiągnięty, bez zbędnych kosztów egzaminacyjnych, dwie kategorie "prawka" w garści... Czego jeszcze trzeba do szczęścia w tej materii? Zapraszam w odwiedziny w sezonie motocyklowym. Już bez stresu :)
Gratulujemy sukcesu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry